Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik az oszt. Társam, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik az oszt. Társam, és ezt ő is tudja, mert elmondták neki. Viszont ugyan úgy viselkedik velem, ugyan úgy hülyülünk mint eddig, ami tőle nagyon kedves. Folytatás lent!?

Figyelt kérdés
. Viszont féltékeny vagyok ha egy másik lánnyal beszél, meg ha órán összeér a tekintetünk én gyorsan lesütöm a szemem, de nem direkt persze. Olyan rossz néha vele beszélni, hogy nem mondhatom neki h szeretlek. Mit tegyek? /Kétségbeesett lány
2012. febr. 4. 21:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Szabadna tudni, hány évesek vagytok?
2012. febr. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Miért nem mondhatod? Ott áll valaki mögötted aki arra vár,hogy kimond neki, hogy ,,Szeretlek", hogy aztán kivághassa a nyelved egy metszőollóval?/Mai fiatalságon ámuló srác
2012. febr. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
13 évesek, de nemhiszem hogy arra várna hogy én azt mondjam "Szeretlek".. pedig szeretném..
2012. febr. 4. 21:12
 4/9 anonim ***** válasza:
Mond már el neki b a z d m e g!
2012. febr. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ő tudja, csak az én számból nem hallotta még.. De nem az a fajta aki ezt szépen megbeszélné, félek hogy teljesen összetörne engem..
2012. febr. 4. 21:25
 6/9 A kérdező kommentje:
Még mindig várom a tanácsokat!!! ://
2012. febr. 4. 21:57
 7/9 anonim ***** válasza:
Attól, hogy tudja, még lehet, hogy nem hiszi el... Nem a sült galambot kell várni, hanem neked kell azt megsütni. Magyarul neked kell neki elmondanod, hogy mit érzel. Persze benne van a rizikó, hogy belebuksz, de ha nem cselekszel semmit, akkor már belebuktál!
2012. febr. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen valszeg megfogadom.. :)
2012. febr. 5. 09:52
 9/9 A kérdező kommentje:
De azért még mindig várok tanácsokat :)
2012. febr. 5. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!