Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Milyen tulajdonságok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen tulajdonságok után mondanátok egy fiúról, hogy tuti nem jönnétek vele össze?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy mondjuk pár órája ismered csak, de egyből szemet szúr neked valami benne, ami miatt a vele való párkapcsolatod számodra kizáró ok. Milyen tulajdonságok, viselkedés után mondanád ezt?
2011. nov. 29. 23:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
51%

ha nincs humora valakinek azt azonnal kiszúrom! és miután elég hiperaktiv és közvetlen csajszi vagyok,egy ember aki nem elég vicces,szóbaa se jöhet!!

de ezen kivül

- ha papucs tipusu

- ha nyávogós

- ha tul sokat sajnáltatja magát

- ha egyfolytába kincsemnek cicának életkémnek hiv..-.-

- és azis zavar ha nem mondogatja hogy szép vagyok (akkoris ha tudom hogy hazudik:D)

2011. nov. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%

23:44 szép vagy! :-)

(Hazudtam, haha)

2011. nov. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
73%

Ami után tuti nem:

"Dohányzom. Nem is fogok leszokni."

"Mi bajod van azzal, hogy 28 évesen az anyámmal élek és munkám sincs? Tök jó így. Legalább van aki mos rám..."

"Csak azért nem borotválkoztam meg a randinkra, mert nem volt időm, mivel elkockultam az időt. Izé, ez a kajafoltot nem is vettem észre itt a pólómon..."

"Szerintem egy nő nem érhet fel egy férfihoz."

"Hát én szexeltem már gumi nélkül vadidegennel... de minek kéne hiv tesztet csinálnom? Nem volt olyan gyanús a csaj."

Nem egyből kizáró ok, de azért igen sokat visszavesz az esélyekből:

"Figyelj, fogalmam sincs, hogy őszintén hány lánnyal feküdtem már le... Ki számolja azt?"

"Az exem...**és akármilyen blabla az exről**"

"Nem szeretek sportolni."


Kb így ezek.

20L

2011. nov. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

23:44 vicces vagy, ne legyen papucs, de egyfolytában mondogassa neked hogy mien szép vagy(akkor is ha hazudik)..


Más szóval legyen papucs, masszirozza a lábad akkor is ha nem akarja, mivel olyan szép vagy

2011. nov. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

23:56 20/L


Velem összejönnél?:D Tudom, hogy hány csajjal feküdtem le, de ezenkívül az összes igaz rám :D:D

2011. nov. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

00:10

Akkor biztos te is egy díjnyertes kan lehetsz. :D

2011. nov. 30. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 napietus ***** válasza:
65%

néhány ami piroslap és hirtelen eszembe jut:


-igénytelen

-ostoba

-nyálas

-udvariatlan

-pióca-típus

-energiavámpír

-önsajnáló

-lusta, passzív

-féltékenykedős/túlaggódós (van apám)


29/n

2011. nov. 30. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
valami olyasmi:D
2011. nov. 30. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
54%

hááát én pasi vok és ha nem gond én is listázom azokat a tulajdonságokat amiért nem jönnék össze egy nővel:


pl idegesító mondatok:

- olyan jó lenne ha elmehetnék/étterembe/kávézóba/stbstb... jaaah nemazé' mondtaaaam ^^"


- Elvennél feleségül ha úgy hozná a sors?

- Képzeld láttam egy olyan szép ruhát/ékszert...

- elviszel moziba?


Tulajdonságok:

Ha a nő :


- igánytelen

- egoista

- önző

- jégcsapf*szfej

- és szeretné irányítani az életemet


akkor szóba se jöhet. A mondatokat nem azért írtam ki mert spur vok, hanem azért mert én ha nem viszem el kajálni vagy moziba vagy bármi apjaf*szába akkor annak okai vannak... hangulat/anyagi...


Illetve rohadtul tudom rühelleni a szemérmetlen zálzásokat amivel megpróbálják kizsarolni a pasiból az X+10000-ik göncüket amit ucse használnak...


Na most jöhet a hímsoviniszta kö*ög jelzők :D

2011. nov. 30. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Kobudera ***** válasza:
100%

Mindenkinek vannak jó és rossz tulajdonságai. Azt javaslom Neked 31 éves férfiként, hogy találd meg önmagad, tudd mit szeretsz az életben, mi mozgat. Mik a céljaid és mikre vágysz. Találd ki mi fontos számodra egy nőben, és most jön a neheze.

Ne csak ezekre legyél tekintettel, hanem arra is, hogy az általad kitalált nő valószínűleg nem egy üresfejű igénytelen nyámnyilára vágyik. Tehát Neked is legyenek külső belső igényeid, egyedül is érezd jól Magad, legyen hobbid és tudj Magadon is nevetni. Tanulj a hibáidból, és a kudarc ne azt jelentse számodra, hogy az élet reménytelen, hanem azt hogy valamin változtatni kell. Kb. egyenlőre ennyi.. ezen az úton érdeme elindulni. :)

2011. nov. 30. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!