Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Linkelnétek nekem ojan fiúkat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Linkelnétek nekem ojan fiúkat akik tetszenek és ojat is akik már pávák szerintetek?

Figyelt kérdés
Azt szeretném tudni ,hogy mi számit pávának ,és mi a szexi vonzó férfi számotokra ,mostanában sokan irják ,hogy igy páva ugy páva akkor nekik mi jön be .
2012. febr. 5. 07:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
59%

Vonzó férfi:

[link]


Páva:

[link]

2012. febr. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
92%

Nah, akkor srácként megpróbálok segíteni:


- páva: [link]


- nem páva: [link]


Alapjáraton egyébként az az egészséges, ha igyekszel olyan ruhákat és kiegészítőket hordani, amik számodra érzetre illenek a személyiségedhez. A haj esetében meg az 5 perc a mágikus határ, ha azt átléped reggelente készülődéskor, akkor érdemes lehet egyszerűsíteni.

2012. febr. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Mau normális választ adtál kösz. A kettö egyébként hasonlit
2012. febr. 5. 09:22
 4/19 anonim ***** válasza:
43%

A pávák akik feszülős kivágott pólókat hordanak (esetleg néha rózsaszínt is) fiú létükre :D


nekem az ilyen pasik jönnek be inkább : [link]


mármint stílusra ;)

2012. febr. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
nekem nem en nem igy oltozkodom inkabb feszulos felso kivagott ing elegansabb stilus es nem is szeretnek igy kinezni
2012. febr. 5. 10:20
 6/19 A kérdező kommentje:
mint a kepen a csavo akit kuldtel
2012. febr. 5. 10:22
 7/19 anonim ***** válasza:
Nem mondtam hogy így nézz ki :D csak nekem ezek sokkal jobban bejönnek mint a pávák ><
2012. febr. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Értem nem támadni akarlak bocsi ha ugy tünt mindenki maga dönti el mi a szép és mi tetszik neki érthetöen fogalmaztál nekem s stilus sem tetszik a fiu meg pláne semmi férfiasság nincs benne .
2012. febr. 5. 10:55
 9/19 anonim ***** válasza:
Több van mint a pávákban :S
2012. febr. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Mien férfiasságot látsz benne ojan mint aki odaszart minden ruhát kell tudni hordani.szerinted aki izmos feszülös polot hord és megvan csinálva a szemöldöke az már nem férfias vannak túlzások mindent mértékkel nem kell ugy hozzáálni a világhoz mint egy besavanyodott öregaszony ne mondja nekem senki ,hogy egy jo illatu ápolt férfi nem vonzo sokan irigyek és azért is gunyolodnak a szorakozo hejeken is a csajok a pávának mondott fiukra buknak és ez tény ne gyere azzal ,hogy a fiatalok mert ez normális a 30 tul lévö nök a saját fiatalkori divatjára buknak ezért nincs miröl beszélni van egy pár apáca aki a trotyos félös okostojásokat szeretik de nagyon kevesen vannak.
2012. febr. 5. 12:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!