Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Valami jól bevált csajozási...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami jól bevált csajozási trükkök?

Figyelt kérdés
2012. febr. 5. 10:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Van egy tuti tippem ezt mond neki: Mindig rád gondolok , mikor a Wc-n ülök és szarok!
2012. febr. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%
első: ez kva szar volt,ne erőltesd inkább
2012. febr. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
43%
Szia, szép vagy, mi a neved?? ._.
2012. febr. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%

Nekem van egy jól bevált szövegem és módszerem, de sose osztom meg senkivel. Nem szeretném, ha minden férfi ezzel a szöveggel ismerkedne... bocs.

A csajozós trükk az olyan, mint a bűvészmutatvány: nem szabad elárulni a lényegét.

2012. febr. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
42%
Jól kell kinézni v gazdagnak kell lenni. Más trükk még soha senkinek nem használt.
2012. febr. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
33%

# 5


igen, nagyjából ennyi a lényeg

ha valaki nem jóképű és/vagy gazdag, akkor megfeszülhet, akkor sem fog kelleni

ha már nem gazdag, akkor legalább jóképű legyen... abból már ki lehet indulni

2012. febr. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Az a trükk, hogy mindig a megfelelő helyen keress.
2012. febr. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
kortól is függ sztem...mondjuk más kell a 13éves csajoknak és a 25éveseknek (aztán én igazán nemtuddhatom:D) 15/L...de amúgy az előttem szólóknak nincs igazuk....mer nem kell ahhoz nagy huliónak lenni h udvarolni tuddj....a csajok nem leszólító szövegeket akarnak hallani, meg ien "szia cica van gazdád?" színvonalú baromságokat, hanem azt h ott lesznek mellette a jóban-rosszban...ennél jobb trükköt nem tok mondani...:))
2012. febr. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
35%
Van 3 is: pénz, pénz, pénz
2012. febr. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A "szia cica, van gazdád" típusú ismerkedős szövegek nagyon gagyik. Ennek ellenére én már nem egy lányt felszedtem vele.

Csak tudni kell, hogy kinek mondhatod.

Én sem szeretem az ilyen szövegeket, de van amikor a lány annyira egyszerű, hogy bejön...

2012. febr. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!