Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Némelyik nő miért nem érzi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Némelyik nő miért nem érzi, hogy egy idő után viszont kedveskedhetne barátjának?

Figyelt kérdés
Szerintem nagyon szép gesztus, ha egy férfi udvarol egy nőnek, akkor programokat talál ki, meghívja ide-oda 1x, 2x, 3x. Na, de ha a nő is el van alélva az udvarlótól, és komolynak ígérkezik a dolog, miért nem érzi szükségét, hogy viszonozza hasonlóképp a figyelmességet? Netán ő fizet egy mozit, vagy tudom is én..
2012. febr. 5. 14:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Sokan elvárják hogy a sült galamb a szájukba repüljön. Azokat keresd meg, akik nem ilyenek, és viszonozzák.
2012. febr. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Sajnos nem rólam van szó, hanem egy nagyon jó barátomról.. nem akarom elrontani a boldogságát (nagyon oda van a lányért), így csak finoman szoktam utalni rá, hogy ez a csaj előbb fog a "jólétbe" beleszeretni, mint belé. De mindig jön a kifogás, hogy a Juci nem keres jól, meg végül is mintha zavarban lett volna, mikor ő fizette huszadszor a programot, és a többi..

De én úgy gondolnám, hogy vagy egyszer összekuporgatok egy kis pénzt, hogy viszont kedveskedjek, vagy lebeszélem a pasimat olyan programról, ami egy vagyon.

2012. febr. 5. 14:21
 3/3 anonim válasza:

Sztm tipikus elvan ribanc csaj elvezi h fizetgetnek neki ennyi!!

De ha a baratod komolyan gondolja mondja meg neki azaz kerdezze meg tolle mit is akar a csaj ennyi es a furan nez ra a no (biztos ugy fog) ki kell fejteni!

2012. febr. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!