Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha beégek egy lánynál a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha beégek egy lánynál a bátortalanséágom miatt még az ismerkedésnél akkor azt még kilehet javítani hogy megint vonzódjon hozzám?

Figyelt kérdés
2012. febr. 5. 23:17
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem igazán. Akkor már nagyon-nagyon jónak kell lenned, ami szinte lehetetlen. Sajnos tapasztalatból beszélek, de a hibáiból tanul az ember.


25F

2012. febr. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
En egy 15 eves lany vagyok. Szerintem van eselyed kijavitani, csak bator legyel ! ;) mi lanyok nem harapunk
2012. febr. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 diBa válasza:
javitani lehet! csak vedd a bátorságot hozzá
2012. febr. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nyugi nemgáz...A normális lányok ettől nem ijednek meg. Nekem eddig csak olyan pasijaim voltak, akik kezdetekkor elég bátortalanok voltak. De tudod mit? Nekem nem is kéne olyan, aki túlzottan magabiztos, egoista, "ki ha én nem" típusú menőcsávó. Akkor inkább legyen bátortalan :) (tudom ez csak két véglet volt a pasifajták közül, de az arany középút meg ritka, ahogy tapasztaltam).
2012. febr. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Mi közöd Tőle ***** válasza:
51%
1% környékén van esélyed, úgyhogy ne éld bele nagyon magad.
2012. febr. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nálam simán ki lehet 21L
2012. febr. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Beégni csak akkor tudsz, ha külsőre nem tetszel neki, akkor pedig úgyis mindegy. Ha zavarban vagy, de jóképűnek tart, akkor aranyosnak fogja gondolni, és legfeljebb te hiszed gáznak a dolgot.
2012. febr. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ez attól függ tetszel e neki.
2012. febr. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!