Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az sokszor, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az sokszor, hogy facebookon a fiúk gyakrabban kiírják a párjuk nevét, mint a lányok?

Figyelt kérdés
Lányoknak ritkán van kiírva annak a fiúnak a neve az adatlapjukra, akivel járnak. Lehet lusták kiírni, vagy netán van olyan, hogy szégyenlik mások előtt? Vagy mi ennek az oka?
2012. febr. 7. 15:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Na ezt gondold végig és rájössz, hogy ez lehetetlen :)
2012. febr. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vagy van olyan akinek nem mindene a facebook?
2012. febr. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
mert pont leszarom a közösségi oldalakat. fenn vagyok de annyira nem érdekel hogy megosszak minden szart. volt oylan is hogy kapcsolatban voltam mégse lett átirva mert nem is érdekel az egész. nem másoknak akarom mutogatni az életem elég ha én élem!
2012. febr. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 sztbali ***** válasza:
A lányok általában nem merik bevallani. Találkoztam már ilyen esettel.
2012. febr. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Miért nem merik bevallani? Ők is emberek nem?
2012. febr. 7. 16:10
 6/7 anonim ***** válasza:
birtoklási vágy?
2012. febr. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 sztbali ***** válasza:
Azért nem merik bevallani, mert félnek attól mit szólnak az ismerősök, vagy akár a családtagok ehhez. A család elől is lehet titkolni.
2012. febr. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!