Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tudtok jó randi helyeket,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok jó randi helyeket, programokat?

Figyelt kérdés
Röviden összefoglalom :). Még szeptemberben többször találkozgattam egy lánnyal, de nem lett belőle semmi, anno még akkor azt mondta, hogy sajnos nem megy neki a dolog. Elfogadtam, nem kerestem 2 hónapig. 2 hónap után rám írt, sokat beszélgettünk, találkoztunk is megint, de nagyon elrontottam mindent,(elsiettem a dolgokat, nagyon akartam, erőltettem dolgokat stb, erőltetett volt az egész). Tanultam a hibáimból! Igaz pofára estem, meg szarul is esett, mert ugye most sem lett belőle semmi, de talán ez kellett hozzá, hogy rájöjjek mit rontottam el és hogy min kell változtatnom. Mondtam a lánynak, hogy engem eléggé "leszívott" ez az egész, meg csalódtam is magamban, de közben rájöttem a hibáimra. (nem szerveztem konkrét programokat, mindig csak beszélgetni akartam vele kettőnkről, ergo elsiettem és megijedt). Mondtam neki, hogy most szüneteltessük a találkozásokat meg a beszélgetéseket, de 1-1,5 hónap múlva ráírnék, hogy mi van vele mert úgyis érdekel. Akkor már jön a tavasz, a jó idő, újra találkozhatnánk, mert szeretném kijavítani a hibáimat. Elvinném konkrét helyekre. Ebben kéne kis segítség, hogy milyen helyeket ajánlotok ti? Nagyon szeret fotózni, ezért gondoltam, hogy pl az állatkertbe elvinném(persze megtudakolnám vhogy előtte h mikor volt ott utoljára), meg ilyen helyekre gondoltam :). Viszont játszanám neki a titokzatos srácot (mert rájöttem hogy azokat szereti, túl gyorsan odadobtam magamat neki még régebben az is baj volt), így nem mondanám el neki, hogy hova viszem stb, meglepetés lenne, had egye meg a fene :D. Ti milyen helyeket, programokat ajánlotok? Tudom, a sima séta a parkban az is jó, de azt már csináltuk még régebben, na meg vmennyire már ismerjük egymást, inkább programokra lennék kíváncsi:) Köszi!?
2012. febr. 7. 23:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Séta a parkban.
2012. febr. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Elolvastad a szöveg végét? Oda írtam, hogy programokat szeretnék és nem a séta a parkban-ra gondolok.
2012. febr. 7. 23:57
 3/7 anonim ***** válasza:
Állatkert jó szerintem. Bowlingozás? (egyszer voltam, de az nagyon tetszett, és tervezem, h. megyek)
2012. febr. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát elég röviden összefoglaltad...

Szerintem menjetek el korcsolyázni! Itt az ideje..

2012. febr. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem egy romantikus vacsora megfelelő lenne:)

Én szeretem az ilyen dolgokat:)

De az állatkert és a fotózás mint program az nagyon bejön nekem is:) Már rége voltam állatkertben:) Szeretem az állatokat!:)Meg a fotózást is. És akibe szerelmes vagyok szintén szereti:) És imád fotózni Engem,meg szép természeti tájakat ami megfogja Őt:)Olyan jó dolog a szerelem:) De szenvedek is mert még nem alakult ki semmi csak kerülgetjük egymást.:( De én egy vacsinak nagyon örülnék:) Akár otthon akár egy jó kis étteremben:)Ja és a másik nagy kedvencem a kareoki:) :) Ezt is csináltuk már a szerelmemmel:)

2012. febr. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi. Nem akarok tolakodó lenni, de hogy hogy kerülgetitek egymást? Ismerős a szitu sajna ugyan ebben a cipőben járok. Talán annyi különbséggel, hogy én már tudattam vele, hogy részemről lehetne több is, de ő mindig bizonytalan, és nem tudja hogy mit akar. Ezért gondoltam, hogy szervezek programokat, hogy hátha kialakul vmi. Csak kezd elegem lenni, mert mikor megmondtam neki, lehetne több is, akkor azzal jött, hogy legyünk barátok. Belementem, és csak barátként szeretnék vele találkozni, most meg azt mondja, nem tudja, van-e kedve találkozni, mert fél, hogy nem érezni jól magát, meg hogy nagyon erőltetett lenne. Röhej :P A franc se érti a lányokat :P
2012. febr. 11. 20:57
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

A kerülgetést arra értettem,hogy még nem mondtuk meg egymásnak,hogy mit érzünk egymás iránt de titkon tudjuk,hogy ez szerelem!!:)De egyenlőre csak barátok vagyunk és érezzük a szerelem érzését a másik iránt!

Az szerintem nem jó ha Ő "csak barátként" gondol rád...

Ez rosszat jelent...:( Lány vagyok énis szóval ennyit tudok a nők dolgairól!Azért probálkozz!Vess be mindent!Csábítsd el!Mondj neki szép szavakat,dícsérgesd,ajnározd,bókolj neki egyszóval udvarolj!!:) Nálam nagyon nyerő ha szépeket mondanak és magasztalnak meg egyebek... De ugye nem mindegy,hogy ki az illető!:)Mert a szerelem a lényeg:)Ha az nincs akkor nincs kapcsolat sem.Én sok siert kívánok neked ehhez a lányhoz!És kettőtöknek!:)

22/L

2012. febr. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!