Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egyszeru kerdes. Bo valasz es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszeru kerdes. Bo valasz es rossz kommentekre nem vagyok kivancsi. Megoldhato?

Figyelt kérdés

Ismet hello! El akarok hivni egy lanyt egy uditore.Hogy hivjam el? szemelyesen v smsbe? miert szemelyesen miert sms-be? melyik verzio lenne jobb hogy igent mondjon? Indokold meg valaszod...es kerem hadjatok a szekalast...


U.I : elnezest az ekezetekert,koszonom a joerzelmu valaszokat es kerem a trogerek szorakozzanak mashol!



2012. febr. 7. 15:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem megoldható.
2012. febr. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem se.
2012. febr. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
ez nem megoldható, felülírná a fizika törvényeit
2012. febr. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
gratulalok! ti harman mar megis nyertetek a hogyan legyunk idiota hulyegyerekek elismereset!
2012. febr. 7. 15:52
 5/12 anonim ***** válasza:
te nem akarsz nevezni?
2012. febr. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
vagytok ti mar elegen:)
2012. febr. 7. 15:54
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább élőben.:)) Sms meg az egyéb dolgok (facebook, msn) olyan személytelenek...
2012. febr. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
majd megbánod.. az első helyezett meghúzhatja a csajt akit el akarsz hívni egy üdítőre.
2012. febr. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Élőben, mert ha hezitál van esélyed meggyőzni s látod az első reakcióit is. Nagyobb esély.


Illetve .... Lehet, hogy azt látod, hogy nem is akarod elhívni még egyszer.

2012. febr. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
wow...ennyit akartam...koszi a 2 ertelmes kommentet..jo latni h vannak meg ertelmes emberek is:D
2012. febr. 7. 16:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!