Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ha bántátok már meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha bántátok már meg hogy elküldtetek valakit idő előtt (udvarlás során, nem szakítás! ), mi volt az, amikor rájöttetek hogy hiba volt, ha volt ilyen, akár évekkel később is?

Figyelt kérdés
Lányok, ha bántátok már meg hogy elküldtetek valakit (nem szakítás! Együttjárás sem volt! Igy értem), mi volt az, amikor rájöttetek hogy hiba volt, ha volt ilyen? Mi volt az a pillanat? Egy másik rossz kapcsolat esetleg?
2012. febr. 8. 13:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát nekem volt, még udvarolni sem igazán udvarolt, de én meg (fiatalon, hülyén) rávágtam, hogy nem tetszik, meg ugye a barátnők azt mondták, hogy milyen csúnya stb...így nem is adtam neki esélyt. De rá kb két héttel(közben mindennap láttam)megtetszett, csak aztán öszejött az exével...6 év múlva még minidg ott járok, hogy el kéne valahogy felejteni.
2012. febr. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Baráti találkozásnak gondoltam egy régi ismerőssel azt a programot amit megbeszéltünk. Hát ő randinak vette... Ami még annyira nem is lett volna probléma, de miután hazaértem, jött az sms, hogy szerelmes belém. Egy hét után "mentünk szét" (bár csak ő szerinte voltunk kapcsolatban) csúnya veszekedéssel az ő részéről, mivel én nem akartam tovább folytatni.

Később megtudtam róla hogy külföldre költözött, és nem veti meg a kábszert sem. Szóval nem bántam meg, jobb mintha ezek egy kapcsolatban derültek volna ki.

2012. febr. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én a mostani páromat még általános iskolában ismertem meg. Mikor megláttam rögtön tudtam, hogy köztünk lesz valami. elteltek az évek. 7es voltam, mikor randira hívott, de féltem a szerelemtől és leráztam, pedig eléggé tepert. Aztán ő elment gimibe, néha találkoztunk, de csak köszöntünk egymásnak az utcán...aztán énis elmentem vidékre tanulni és nem igazán ismertük már meg egymást az utcán sem...

2011-ben azonban többször is egymásba akadtunk...de tavasszal még volt barátnője. ..és így továbbáltam.

Aztán nyár augusztus elején találkoztunk, akkor láttam rajta, hogy eléggé megnézett és széles vigyorral köszönött. Örültem neki.

A hónap végén pedig egy baráti társaságban voltunk és hazakisért, aztán megint és megint aztán hazavitt kocsival, stb... és így egyre többet dumáltunk és dumáltunk és dumáltunk :D na de a lényeg, hogy összejöttünk.:) És én tudom, hogy ő az igazi. :))

Eddig s*ggfejekkel volt szerencsém, de tapasztalatszerzésre jók voltak :P :D de most itt van ő, és azthiszem ő érdemes lenne arra, hogy igent- mondjak ha arra kerülne a sor. :)))

jajj de jó volt ezt így leírni :DDDD remélem tudtam segíteni! :)

2012. febr. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jah és még csak annyit, hogy legelőször azért küldtem el, mert féltem mások véleményétól, hogy "Úúúristen, mindenki tudni fog róla, meg vajon mit szólnak majd." ma már tudom h le kell szarni. Csak a te boldogságod számít! :) Soha ne foglalkozz másokkal. (kivéve, ha nyomós érvük van az illető ellen! :D ) :))
2012. febr. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!