Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szakítás után hogyan tovább?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után hogyan tovább? Hol lehet mást találni? Merre kellene keresgélnem?

Figyelt kérdés

Budapest, a főváros... Rengeteg korombeli lány van -elvileg-, és ha mondjuk csak minden 5. szingli, akkor is rég találnom kellett volna valakit magamnak :/ nemrég szakítottam a barátnőmmel, ő már túllépett és úgy gondolom, nekem is ideje lenne. Iskolában szinte mindenki foglalt, aki nem, annak nem vagyok esete/ő nem az esetem. Mielőtt bárki mondja hogy ronda vagyok, nem kezdeményezek, nem vagyok pasis- mindenki szerint jól nézek ki, a volt barátnőm odavolt értem (megjegyezném, én nem nagyon szeretem a testem, de másoknak bejön)és igenis kezdeményezek, ha úgy érzem hogy biztos engedi a lány. Bulikba mondjuk nem járok, de oda nem is csajozni/pasizni jár az ember, hanem 90%-ban jól érezni magát és max alkalmi partnert felszedni. De nekem nem ez kell. Hogy lehet hogy nincs egy átlagosan kinéző/szép lány sem, aki szabad lenne, Bp-i lenne és egyáltalán érdekelném? :/ Merthogy statisztikailag igenis akadnak ilyenek, csak mégis merre? Hol?

16/F


2011. dec. 15. 16:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy rágörcsölsz a dologra. Majd ha nem keresed, akkor jön a szerelem. 16 éves vagy, más ilyenkor nemhogy egy szakításon van túl, hanem még párja se volt soha.
2011. dec. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem is nagy lángoló szerelemre vágyok perpillanat :) hanem csak egy szimpatikus partnert, akivel van közös bennünk. És innen hagyjuk kialakulni maguktól a dolgokat.
2011. dec. 15. 16:29
 3/3 anonim ***** válasza:
ki ne vágyna ilyen partnerra egybk attól hogy Bp-n laksz ne jelent semmit szintén Bp és én sem találok bnőt
2011. dec. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!