Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kamuember vagyok:S Mit tehetné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kamuember vagyok:S Mit tehetnék, hogy ezen változtassak, szerelemre vágyom?

Figyelt kérdés

Fiú vagyok,20 éves,és kamuember:S

,hogy ez mit jelent?,hát annyit,hogy senki sem vesz komolyan, túlságosan nagyképű vagyok(a semmire:/),önző,lusta,dumagép,folyton lököm a csajoknak a süket dumát, valakinek bejön,valakinek nem,de nem is ez a lényeg,hanem akinek bejövök,az se mer velem kapcsolatba lépni,mert szerintem félnek, link alak vagyok , senki nem gondolja,hogy komoly kapcsolatot szeretnék,ezt nem nézik ki belőlem,talán alkalmatlan is vagyok rá,de most megismertem egy lányt,aki tényleg fontosabb mint eddig bárki,és szeretném ha együtt járnánk,érte képes lennék megváltozni, látom rajta,h bejövök Neki,de azt is,hogy valamitől fél,hogy tudnám Neki bebizonyítani,hogy komolyan gondolom, egyáltalán,hogy valljam be Neki,hogy szeretem,úgy h el is higgye ,mert attól félek,ki fog nevetni,h úgyse gondolom komolyan,pedig nagyon is komolyan gondolom...:S


2012. febr. 8. 17:54
 1/7 bozontosborz ***** válasza:
100%
ne valld be. hívd el közös programokra, és legyél türelmes. közben viselkedj úgy ahogy kell, amilyenre meg szeretnél változni. szerintem tök mindegy ki mit ígér , meg mit bizonygat, ahogy viselkedik, úgyis azon múlik minden.
2012. febr. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen,amúgy voltak már barátnőim,3 is,de azok is azt hitték,hogy megcsalom őket(pedig nem), pedig én csak szabadságra vágytam, én nem bírom azt,h folyton együtt legyünk,kellett a szabad tér. Azok a kapcsolatok pár hónapig tartott mind1ik,most ebbe még nem merek belevágni,mert nem akarom,h most is így legyen, mert ezt a lányt most komolyan jobban szeretem,mint eddig bármelyiket,nem akarom elszúrni...
2012. febr. 8. 18:00
 3/7 anonim ***** válasza:
egyszerűen csak legyél vele sokat...
2012. febr. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ja h kell a szabadság.... az elég ciki amikor azt mondják az embernek, hogy "figyelj, egyedül szivesebben vagyok mint veled" ilyenkor megfordul az ember fejében, hogy akkor minek járjunk?!
2012. febr. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De én szerettem velük együtt lenni,csak nem egyfolytában,az nekem sok volt,az első azért hagyott ott,mert azt hitte megcsalom,a második kettőt már én hagytam ott,amikor túlságosan rámtelepedtek. Augusztus óta boldog szingli vagyok,független,és aztán megismertem ezt a csodálatos lányt,Vele még nem vagyunk együtt,de érzem rajta,h nem akarja megmondani,h mit csináljak,rendes,kedves,szép is(főleg a szemei:)),kicsit félénk,és naiv, talán tetszem is Neki,mert szokta keresni a társaságom,de ennyi,én meg belészerettem,de félek,h Ő ezt nem fogja nekem elhinni...
2012. febr. 8. 18:07
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha meg sem próbálod,soha nem fogod megtudni,hisz-e Neked komolyan,szóval kifizetődőbb lenne Vele őszintének lenni.Lehet,hogy hinne Neked,csak óvatosabb az átlagnál.Én is ilyen vagyok,de az esélyt megadom.Aztán ha valaki rászolgál a bizalomra,az meg is kapja.Öntsd ki Neki a szívedet!Aki mer,az nyer.
2012. febr. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mióta gond az hogy kamuember vagy...mindig is úgy tudtam, hogy ez kell a nőknek...hogy laza legyél, lökd a dumát...a komoly kapcsolatra alkalmas jófiúk a legtöbb komoly kapcsolatot kereső nőnek se kellenek.
2012. febr. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!