Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek van esélyem? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esélyem? Mit tegyek h több legyen ebből mint irogatás és barátság? Mit írjak neki h többet érezzen mint barátság

Figyelt kérdés

Van egy pasi aki nagyon tetszik nekem! Ismertük egymást futólag meg ismerősökön keresztül ezért ismerősök voltunk egy közösségi portálon. Nem egy iskolába járunk nagyon ritkán találkozunk véletlenül a városban.Én inkább bulizós vagyok ő meg inkább jobban szeret kimenni a haverjaival a hozzá közeli kocsmába inni.Egyszer lajkolta a képeimet én vissza lajkoltam majd megböktem. A bökést viszonozta és rögtön írt nekem chaten. A chatelés után felvettem msn-re.

Neki nagyon sok lány barátnője van és előszeretettel dicsekszik azzal h milyen kapós.(de tényleg nagyon sokan odavannak érte).Én viszont nem szeretnék a lány barátnője lenni én többet szeretnék tőle.


2012. febr. 9. 10:23
 1/5 anonim ***** válasza:
mond meg neki , mást nem tudok mondani
2012. febr. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

facebook komolyan?mi van itt emberek

SEMMIT nem jelent egy lájk meg egy bökés....de komolyan!


uramisten........ barátom is lájkolta a képemet meg megbökött na és akkor?szerelmes belém?!

2012. febr. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ha elolvastad volna rendesen rájönnél h ebből lett a rengeteg chatelés és beszélgetés ezt csak ugy odairtam ...
2012. febr. 9. 14:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy dugásra van esélyed, de ha többet akarsz jobbá kell válnod a valószínűleg csinos és vonzó barátnőin.
2012. febr. 11. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Keress valakit aki nem olyan kapós, különben csak 1 leszel neki a sok közül. Több mint való ha te nyomulsz és kezdeményezel nála akkro még ki is fogja használni a kínálkozó lehetőséget.
2012. febr. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!