Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Barátság extrákkal vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság extrákkal vagy alakulgat valami?

Figyelt kérdés
Van egy pasi aki már régóta tetszik. Egy ideje egészen közel kerültünk egymashoz, beszélgetünk, találkozgatnuk, együtt vacsorázunk és alszunk néha. Gyakran csináljuk azt, hogy csak fekszünk az ágyban egymást ölelve, mosolyogva és beszélgetünk. Készer le is feküdtünk ami csodálatos volt, utána mindketten egymást szeretgetve, puszilgatva aludtunk el. Ő azt mondja tetszik neki valaki. Akkor én most mi vagyok?
2012. febr. 6. 12:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Talán te vagy az aki tetszik.
2012. febr. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

az is lehet amit az első írt...vagy csak "érzelem mentes kötődés"...én az exemmel vagyok így :( Persze azóta mi nem alszunk együtt meg ilyenek..de a vonzódás ezer a köbön :( :)


L21

2012. febr. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

amit te írsz az már túl extra!

Puszilgatás összebújás hasomlók egymás ölében elalvás már nincs barátság extrákkal között.


Az a fiú sokkal többet érez irántad, és ki is mutatja! Teljesen egyértelmű! Ezen nincs mit vitatni. Az hogy "tetszik neki valaki" ezt sokan azért mmondják h féltékennyé tegyenek....szerintem nincs neki senki, különben nem veled aludna el kéz a kézben az ágyikóban...


Szerintem féltek kimondani azt hosz beleszerettetek a másikba ennyi!

2012. febr. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne lopkodj filmcímeket!Erről neked kell őt kifaggatni.
2012. febr. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

lol, elég beteges a faszid ha mást szeret és veled szeretkezik, de te is buta vagy, hogy hagyod hogy kihasználjanak.


no comment

2012. febr. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ha ez igaz küld el a fax ba :)

ugynis csak használ...

2012. febr. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!