Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elhívjam randira most levélben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhívjam randira most levélben, vagy inkább 1 hét múlva személyesen, mikor találkozok vele?

Figyelt kérdés
2012. febr. 12. 09:49
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem személyesen
2012. febr. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Macs1209 ***** válasza:
Picit többet is írhatnál? Hova akarod elhívni? Kit? Mikor? stbstb
2012. febr. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1 hete ismerem a lányt, eddig kétszer találkoztunk egy oktatáson. Elég sokat beszélgettünk... Azt hogy hova még nem tudom, akár egy kávéra, vagy moziba nem ez a lényeg. Legszívesebben megkérdezném most levélben, de "letámadni" sem szeretném a hölgyet egy hét ismeretség után. 21 amúgy és én is.
2012. febr. 12. 10:25
 4/6 anonim ***** válasza:
személyesen illőbb lenne
2012. febr. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Tortillavadász válasza:

Ebben az esetben én is úgy gondolom, hogy személyesen több sikered lenne.


Szerintem emailben akkor illik meghívni valakit, ha személyesen még nem találkoztatok, de már több üzenetet váltottatok, vagy persze társkereső oldalakról megismert lányok esetében.


És neked is jobb, ha személyesen hívod el, mert látod az első reakcióját. Ha igent mond, akkor viszont kész tervvel állj elő, mert a "nem is tudom, talán egy mozi vagy egy kávé?" határozatlanságot sugall, és azt nem szeretik a lányok. Tehát inkább azt mondd, láttad már a X filmet? Ha nem látta, arra vidd el, ha látta, legyen B terv. :o)

2012. febr. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Érdemes volt kivárni :)
2012. febr. 21. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!