Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek hogyan lehetnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fagoda kérdése:

Szerintetek hogyan lehetnék bobeszeddubb? Tul csendes vagyok nem kozeli barati tarsosagban (ezalatt ertsd:oanokkal akikkel evi 4szer talalkozok) es nem tudok veluk semmirol beszelni.

Figyelt kérdés

pl.: van egy csaj akit nem gyakran latok de latom rajta h tetszem neki de ott allok mellete egy hazibuliba es nem tudok neki mit mondani... es ugy beszelgetnek vele es nem jon ki egy arva szo sem a szamon.

de ilyenkor egyszercsak odaszokott lepni az egyik baratom es o a semmibol elkezd vele beszelgetni de minden temarol tud vele...

ezen lehet vlmivel valtoztatni?


2012. jan. 7. 23:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát chaten v nem tom beszálj csajokkal hogy ráálj arra, hogy kell egy nővel dumálni.
2012. jan. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Például legközelebb ha hasonló helyzetben lesztek, felejtsd el egy pillanatra, hogy mennyire tetszik a lány, és adj teret más gondolatoknak. Ha már van akár csak egy is, ami szalonképes, indíts el vele egy beszélgetést, aztán valahová csak kilyukadtok.

B válasz: egyszerűen dobj fel egy kérdést, hogy milyen dolgok érdeklik, aztán ha ő elkezdett mondani valamit, onnan már csak-csak be tudsz kapcsolódni saját gondolatokkal és ez esetben is jó irányba haladhattok.

2012. jan. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

de ilyenkor nem jut semmi eszembe ilyenkor -Error-Error-Error-

ennyi fut az agyamba

annyira tok gondolni csak h "faszomba megin nem jut eszembe semmi..."

2012. jan. 7. 23:52
 4/6 anonim ***** válasza:
Mert nem a megfelelő emberekkel vagy. Előfordul mindenkivel, hogy nem tud bizonyos arcokkal miről beszélni. De az is megoldás, hogy sűrűbben találkozol velük, és így "hozzájuk csiszolódsz" kicsit.
2012. jan. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Az error részt értem, valahogy így képzeltem el én is, ismerem a helyzetet, jó párszor volt szerencsém hozzá, nekem ezek váltak be. Viszont adok egy C választ is: hogyha tényleg semmi nincs a fejedben, nézz rá és dicsérd meg rajta az első dolgot, ami tetszik rajta. Onnan már, ha arra reagált ismét csak módod lesz valamerre kitörni.
2012. jan. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez már régi kérdés de ilyenkor nyugodtan legyél őszinte és mondd el neki hogy "a francba..." -rádnéz- "Nem jut eszembe semmi, pedig beszélgetni szeretnék veled. Te is néha le szoktál blokkolni, vagy ez csak velem fordul elő?"


Pl így :) Arról is beszélhetsz hogy nem tudsz beszélni és már beszélsz is :)

2020. jan. 16. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!