Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elsö randim, mit csináljak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsö randim, mit csináljak, hogy minden jo legyen?

Figyelt kérdés
Holnap randira megyek egy fiuval ö 2 éves ,én 17L.És én meg nem voltam randin ,mit csinaljak hogy minden jó legyen,és nem is csokolozam ha arra kerül a sor,mit tegyek.el lehet rontani a csokot?
2012. febr. 12. 15:40
 1/5 anonim ***** válasza:
pedobear
2012. febr. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem először rakd tisztába, fektesd le aztán csinálj mákosgubát mer azt szeretem
2012. febr. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ellnézést Ö 20 éves.Léci komoly válaszokat adjatok
2012. febr. 12. 15:45
 4/5 anonim ***** válasza:
Haha mint én csak én fiú vagyok.Na figyelj pajti,a lényeg a magabiztosság,ne légy nagyképű,beképzelt,ne nagyozz...Légy hozzá kedves megdícsérheted valamiért,akár a haját a cipőjét,azt ami a legszebb rajta,de csak azt az eggyet!Légy poénos ,humoros,nemis annyira lényeg,hogy miről beszélgettek,az a léyneg ,hogy fojamatos legyen.Ha elkezd mesélni valamit,például hogy röplabdázik,érdeklődj utánna,sok kis apró hüje kérdést feltudsz tenni,ami neked igazából hüjeségnek tűnik,viszont azt ő ugy értelmezi ,hogy érdeklődsz.Csókot randi végén csak akkor akarj adni neki,ha látod rajta ,hogy ő is.A 20 éves nőknél ezt hidd el észre veszed,én is észre vettem nem olyan rég egy lányon,talált süllyedt...Menj vidd el egy kávézóba,és cselekdj így,és írd meg milyen volt.
2012. febr. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Petrazs válasza:
Ne siess,ne ronts ajtóstól a házba.Ne csak te beszélj hagyd szóhoz jutni a másik félt.Kérdezz,hozz fel témát:)
2012. febr. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!