Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Valentin napra a barátnőmnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valentin napra a barátnőmnek szeretnék venni egy csokor rózsát, hany szál rósza kell legyen egy csokorban?

Figyelt kérdés

2012. febr. 11. 22:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Meaning of Number of Roses:- 1 Rose

Love at the first sight; you are the one

- 2 Roses

Mutual love between both, deeply in love with one another

- 3 Roses

I love you

- 6 Roses

I wanna be yours

- 7 Roses

I'm infatuated with you

- 9 Roses

An Eternal love, together as long as we live

- 10 Roses You are perfect

- 11 Roses You are my treasured one; the one I love most in my life

- 12 Roses Be my steady

- 13 Roses Secret Admirer

- 15 Roses I am truly sorry, please forgive me

- 20 Roses Believe me, I am sincere towards you

- 21 Roses I am devoted to you

- 24 Roses Can't stop thinking about you, 24 hours everyday

- 33 Roses Saying "I love you" with great affection

- 36 Roses I will remember our romantic moments

- 40 Roses My love for you is genuine

- 50 Roses Regretless love, this is

- 99 Roses I will love you for as long as I live

- 100 Roses Harmoniously together in a century; remaining devoted as couple till ripe-old age

- 101 Roses You are my one and only love

- 108 Roses Please marry me!

- 365 Roses Can't stop thinking about you, each and everyday

- 999 Roses Everlasting and Eternal love


Válassz:D

2012. febr. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Azt mondják h páratlan számú virágot illik adni :D
2012. febr. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyi pénzed van, de páratlant illik. Egy szál rózsa kb 500 ft, plusz díszek, papír, mitomén. De mondjuk 3-5 szál szerintem már bőven jó.
2012. febr. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Páratlant?? Ez csak kis csokornál számít ti nagyon okosak! Hülyén néz ki 2 vagy 4 szál egy csokorban.

Egy 20 szálas csokornál már ilyen nem számít!


Attól függ, ha zsebpénzből veszed, akkor egy szál is sok! Tizenévesen nem komoly még egy kapcsolat sem.

Ha meg már melózol, akkor már vagy olyan szinten hogy a párodat is megbecsülöd és ő is téged, illik már ebben a korban elkápráztatni!

2012. febr. 12. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Jajh itt most mi nem a kinézetről beszéltünk. Egyszerűen nekem egy idősebb férfi (volt tanárom) mondta h páratlan számút illik. Ez valami régi szokás v nemtom mi
2012. febr. 12. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Pedig néhány szál elég hülyén néz ki. Én 20 szálast rendeltem, kiegészítőkkel, úgy ahogyan kell. Illik vagy sem, a lényeg hogy el fog ájulni.
2012. febr. 12. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Hát érdekesmód én az 1 száltól is el tudtam ájulni mert nem vagyok anyagias és éreztem h szerelemből kapom
2012. febr. 12. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

De a kérdező is vágja, hogy ilyenkor csokrot kell adni!

Egy szálat bármelyik nap adhatsz! Van aki első randira is visz.. Ez meg mégiscsak Valentin nap.

2012. febr. 12. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

jah és csak valentinnap lehet szeretni a másikat és akk rá kell költeni egy fél vahyont?? Jó tudni. Én egész évben szeretem a párom és ő is engem. Ilyenkor sem szalad el velünk a ló csak mert valcsinapcsi van

BAROMI ANYAGIAS VAGY

2012. febr. 12. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Tipikusan az az ember vagy amúgy aki az anyagiasság csapdájába esett. Egy ünnepnek sem a pénzről kéne szólnia. Most attól azt hiszed ( meg a barátnőd is ) h nagyobb a szeretet ha több pénzt költesz rá??? Mert akkor nagyon el vagy tévedve
2012. febr. 12. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!