Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan ismerkedhetnék meg az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedhetnék meg az egyetemi tanárommal?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik a tanárom, akinél csak egy félévet tanultam, többet nem látjuk egymást. Bejelöltem facebookon, visszigazolt, több nem történt. A félév során sajnos egyszer sem volt alkalmam közelebb kerülni hozzá. 10 évvel idősebb nálam, PhD hallgató, elég gyakran kocsmázik, iszik, stb. úgyhogy nem egy komoly, megállapodott emberről van szó.


Szóval, mi a teendőm? Írjak rá, hogy szia, tanítottál, szimpatikus vagy, meginnál-e velem valamit? Nem lenne ez kicsit furcsa? Hiszen csak látásból ismer.


19/L


2012. febr. 12. 19:28
 1/6 anonim ***** válasza:
küldj neki fészen jókis képeket
2012. febr. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez elég vicces! Szerintem nem venne komolyan!:/

Az ilyen kapcsolatok általában nem múködnek,


de ha más nem annyi minimum kell,h te bejössz e neki vagy sem

2012. febr. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan írj rá, próba cherry! máskülönben sose tudod meg, hogy lehetne e valami. Már felnőttek vagytok mindketten!
2012. febr. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg, lehet hogy összejön. Csak ügyesen! :) 19/L
2012. febr. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Gondolom tudod melyik szórakozóhelyekre szokott járni, menj le te is oda a barátnőiddel, enyhén italosan oldottabb a hangulat, aztán keveredj oda hozzá.


Nekem is van egy egyetemi tanárom akit egyszer megláttam a kedvenc kocsmámba, odahívtuk az asztalunkhoz aztán kegyetlenül berúgtunk vele:D de olyan szinten, hogy egymást támogattuk :D

2012. febr. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is ilyen helyzetben voltam, mint te. :) Bár köztünk csak 5 év van, ő is PhD hallgató. Én is csak félév végén eszméltem rá, hogy húha, kell nekem :D

De akkor már nem volt több óránk vele,... Viszont felajánlotta még utolsó órán, hogy igaz nem ő vizsgáztat, de bárkinek bármi kérdése van szívesen segít, személyesen is.. úgyhogy megkértem, hogy segítsen :D

Elég jól alakult, több órán át vele voltam, és láttam, hogy bejövök neki, tényleg eléggé látszott rajta, de nem lépett semmit...

Aztán pár hét múlva írtam neki egy mailt, hogy hálás vagyok, amiért segített nekem, nélküle biztos nem sikerült volna a vizsgám :D (ami egyébként igaz is...)

És ezután felhívott (még anno amikor segített telefonon egyeztettünk, hogy hogy legyen, onnan tudta a számom, és ezek szerint meg is őrizte :D), és elmondta, hogy mennyire örül, hogy írtam neki, és nagyon tetszem neki, másra se tud gondolni... de nem lehet semmi, mert van barátnője. Hát eléggé rossz érzés volt hallani...

Viszont eltelt ezután kb 2-3 hét, és újra felkeresett, hogy szakított a barátnőjével, és lehetne e róla szó, hogy esetleg találkozzunk... :D

Szóval végülis jól alakult a dolog, bár nehezen jött össze.

Látsz rajta jeleket, hogy esetleg lenne esélyed? Ha volt bármi jele, hogy talán bejössz neki, akkor én írnék a helyedben, még ha gáz lesz, vagy elutasít, akkor is, mit veszíthetsz? Gondolom nem fog már többször tanítani, meg amúgy is, ebben még nagyon nincs semmi.

Próbáld meg, csak max ne éld bele magad annyira, ha nem jön össze, akkor sincs semmi, de legalább nem kell feleslegesen emészteni magad, hogy mit is kéne tenni...

Vagy ha tényleg csak látásból ismer, tehát lehet, hogy nem is nagyon emlékszik rád, akkor inkább személyesen kéne felvenni vele a kapcsolatot, olyan helyen, ahova szórakozni jár, vagy akár az egyetemen...:)

Sok sikert!! :)

Csak azért írtam le, hogy velem hogy volt, hogy lásd, azért van esély :D

2012. febr. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!