Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy szerezzek barátnőt, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezzek barátnőt, ha a munkahelyemen alig vannak nők, társkeresőkön meg élőben (tanfolyamon, szórakozóhelyen, bevásárlóközpontban) pedig tucatjával pattintanak le a csajok, mert alacsony vagyok nem túl nagy szám külsővel?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok, mindegy, hogy tini, 20-as vagy 30-cas korosztálynál próbálkozom. Társastánc nem érdekel és nem is láttam jó csajokat, munkahelyet meg csak a nők miatt nem akarok cserélni.


Neten ha ráírok egy lányra többnyire semmi választ nem kapok, hisz ott a fénykép a lényeg. Akivel tudok beszélgetni, senki nem jön el randizni, csak húzza az agyam és az időm.


Élőben az idegenek általában a kamuszövegekkel pattintanak le, hogy van barátom, nem illünk össze, nem jó semmilyen randi időpont, otthagynak, stb. Vagy egy ismerőssel lelépnek. Ha nagyritkán semmi ilyesmi nem történik simán elbeszélgetek fél órát is lányokkal és kapok elérhetőséget, telefonszámott vagy facebookot. Általában nem veszik fel, vagy kamutelefonszám, facebookon meg jön a szokásos bocsika nem érek rá.


Hogy van ez? Aki nem Brad Pitt, az várjon 40 éves koráig, hogy majd akkor tetszeni fog az öregedő, házasságmániás, meg az elvált nőknek gyerekkel?


2012. febr. 12. 19:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Pontosan így van. Manapság a külső dönt mindenben
2012. febr. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Még jó, hogy a külső számít elsődlegesen. Mégis mi a fenét látsz meg egy emberen miközben közeledik hozzád? Hát nem az édes lelkecskéjét, hanem, hogy magas, vagy törpe, ragyás és szemüveges, izomtunningolt...stb.

HA nbem vagy valami jó pasi azt ajánlom tedd lentebb a mércéd, mert abban lehet a hiba.


Itt egy élő példa. Te mit mondanál a következőknek, ha velük találkoznál?

1. [link]


2. [link]



3. [link]



Szerintem te a 3-as számúval próbálkozz.



23N

2012. febr. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Alacsony lányok? Jó humor?
2012. febr. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Persze hogy van mércém, hiszen diplomám van, rendben vannak a dolgaim, dolgozom. Úgy látszik tényleg a sokat szidott "rohhadékok" csinálják jól, akik valamilyen főnöki beosztásban nyomulnak a jó nőkre és kirúgják azokat akik nem fekszenek le velük. Arról meg senki nem beszél, hogy a jó nők meg a kevésbé csinos fiúkat rúgják ki bunkón, egy olyan környezetben, ahol meg az ő hatalmuk érvényesül.
2012. febr. 13. 08:44
 5/9 anonim ***** válasza:
én is ezt csinálnám, ha felsővezető lennék :) aki nem akar d*gni repül :P
2012. febr. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A Brad Pitt kinézet még nem szerzi meg a csajt szerintem.Én például jól nézek ki(visszajelzések alapján) és magas is vagyok, de gátlásos vagyok valamilyen szinten és láss csodát, egyedül vagyok.Mindenesetre meghajtom fejem előtted, ha mind próbálkozol, mert nekem elég 3 elutasitás és rohadt lehangolt leszek.


Az hogy alacsony vagy, biztos hátrány, de ha vicces vagy, magabiztos, az mindent eltöröl.Fontosabb, hogy férfias tulajdonságaid legyenek, minthogy jóképü, magas legyél.A lényeg a jó duma, jókedv...ilyen Al Pacino filmek jutnak eszembe erről.(the devils advocate, scent of a woman).

Egyik ismerősöm dagadt, de magabiztos és vicces és könnyed,laza.Több barátnőt tart egyszerre és nem pénzes(nem is csoró).Szóval ez jusson eszedbe, olyan mint én, akit megáldott a jóIsten fizikai adottsággal, nem áldott meg beszélőkével és lazasággal...és tessék, egyedül vagyok.Csajok észrevesznek, de mikor látják milyen vagyok elmegy a kedvük.

2012. febr. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A magabiztosság a pozitív tapasztalatokból jön, a sokadik megalázkodás után már nem lehet magabiztosan, őszintén viccelődni. Azok a magabiztosak, akik bejönnek a csajoknak, úgy én is igen könnyen viccelődnék.
2012. febr. 18. 17:27
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Azok a magabiztosak, akiknek a magabiztosságuk nem külső visszajelzésektől marad meg hanem önmagában létezik.Ez azt jelenti a valóságban, hogy én magabiztos vagyok, nem érdekel, hogy a csajnak tetszeni fogok vagy sem, eleve úgy veszem, hogy mindegyiknek tetszem és ha mégse, attól még tudom az értékeimet.Az értékeim nem csökkenek le csak azért, mert valaki nem értékel engem.Az értékem pontosan akkor csökken le, amikor valaki nem értékel engem és én emiatt kevesebbet fogok teljesiteni különböző téren.Például pesszimista leszek, nem megyek oda úgyanolyan lendülettel más csajhoz stb.


Tehát mégegyszer, a magabiztosság ugyanúgy ming a boldogság nem kell függjön külső tényezőktől.Persze ez már a teljes kiegyensúlyozottság, amit kevesen ismernek.A lényeg, hogy arra törekedj.

2012. febr. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Pedig sokszor a csúnya fiúknak van a legszebb barátnőjük :D


Amikor a férfiak értékelnek egy nőt, akkor 90%ban a külső számít, a maradék 10 pedig egyéb dolgok pl személyiség. Ja és figyeld meg, hogy akármilyen nőt látsz, ez az értékelés akaratlanul is megtörténik.

Nőknél kb 20-30% a külső megjelenés és a többi a kisugárzás, az attitűd. Ezt is elég gyorsan képesek érzékelni. A ronda pasik pedig olyan magabiztosak, hogy szranak a kinézetükre és félelmet nem ismerve közelítenek a legjobb nőkhöz. Ez a határozottság elbűvöli őket. És ha szorult egy kis humor is az illetőbe, akkor övé a csaj.


itt olvasgathatsz érdekes írásokat csajozással kapcsolatban: [link]

2012. ápr. 11. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!