Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Alacsony ism. Szám (5-8)...

Alacsony ism. Szám (5-8) lehet hogy jobban fejleszt mint az átlagos (10-12)?

Figyelt kérdés

Bő 1,5 éve kondizom.

Az első évben kevés ismétléssel (5-8) dolgoztam és ugye nagyobb súlyokkal, most meg "normál" ism.-el (10-12) csinálom de mintha lasabban fejlődnék.

190 cm magassághoz voltam kb. 63 kg

1 évre rá kb. 77 kg

8 hónap múlva (jelenleg) 80 kg

(elég szálkás vagyok, szóval nincsenek + kilók)


Tudom hogy az elején gyorsabban fejlődik az ember na de az csak 2-3 hónapig tart amíg hozzászokik a szervezet, nem?


kaján se változtattam (naponta 3-5x eszem, próbálok minél több fehérjét meg szénhidrátot bevinni...) csak annyit hogy abbahagytam a táp.kieg.-őt, létezhet hogy az ennyit számít?


2011. ápr. 14. 15:16
 1/4 anonim ***** válasza:

GreenTea


Az étrend az ami számít, a tápkieg csak kiegészítés. Ha nélküle nem megfelelő az étrend, akkor probléma a hiánya.

2 év alatt fejlődtél 17 kilót, egész jó, ha tényleg nem sokat zsírosodtál. Eddz továbbra is rendesen és kajálj!

2011. ápr. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Zsír nem jön rám egy deka se és ez nagyon faxa, csak úgy érzem így az izomtömeg is lassabban növekszik. :)

Te mennyit szoktál nőni egy év alatt általában?

2011. ápr. 14. 15:54
 3/4 elsegítő válasza:

az ismétlésszám a legfontosab!

1-4 ig inkább erőt növelsz 5-8 ig izmokat szedsz fel 8-12 ig nagy tömegű izmot építesz de izzadsz is és nem erősödsz semmit vagyis ez egy kiaknázása a nagy fizikai erőnek 12-felett izzadsz szálkássághoz szerinte jobb futni mint 12 felett nyomni amúgy én erőemelő edzést végzek de amikor izmot növeltem 4 hónap alatt felszedtem 9 kilót cuccok nélkül komoyabb táplálkozás nélkűl iskola utáni edzéssel

2011. ápr. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

GreenTea


elsegítő: Remélem ezt a sok hülyeséget nem komolyan írtad!

2011. ápr. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!