Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok/Fiúk ti mertek kezdemén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Fiúk ti mertek kezdeményezni?

Figyelt kérdés

Kort és nemet is írjátok és milyen tapasztalaitok vannak? Sikerrel jártatok vagy nemet mondtak?


Köszönöm.


2012. febr. 12. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Én megkérdeztem egy lánytól,hogy akar e velem járni és nemet mondot másnap összefutottam vele és azt mondta,hogy nagyon megbánta amit mondot és azt monta,hogy szeretne velem járni.

16/f-13/L

2012. febr. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Most is együtt vagy a lánnyal? 13éves? Egy kicsit fiatal. Bár én örültem volna ha ennyi idősen ilyen körú barátom lett volna.
2012. febr. 12. 22:24
 3/4 anonim ***** válasza:
én igen merek... csak éppen a srácnak van barátnője.. annyira hülye nem vagyok hogy szétszakítsam őket de szívesen beszélgetek a fiúval persze baráti határon de majd lesz valahogy... 16/L
2012. febr. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
22:24:Igen még most is együtt vagyok :)
2012. febr. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!