Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek hanyadik randin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hanyadik randin csókolhatnám meg a lányt?

Figyelt kérdés
2012. febr. 13. 00:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Na de látom ébren vagy még. Légyszi írj már rám egy privit, csak egy pontot, valamiért nem látom az üzijeimet.
2012. febr. 13. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
40%

Én nem szoktam randizni, nekem az nem megy, ott nem adódik alkalom a csókolózásra

De első találkozáskor már smároltam nem egy lánnyal.

Ha megvan a kölcsönös vonzalom, akkor mire várjunk?

Eleve úgy jöttem össze a barátnőim többségével, hogy egy szórakozóhelyen vagy buliban elkezdtünk csókolózni...


24/F

2012. febr. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

ma 19:18


de ő nem bulizós lány

2012. febr. 13. 19:21
 14/17 anonim ***** válasza:
c
2012. febr. 14. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Adja magát az alkalom. ha nem értél hozzá, nem ölelt meg, akkor kicsit furcsa lesz egyből csókkal kezdeni. Kb mint kulcs helyett berúgni egy ajtót.


Helyzet adja megát, egyszerű felismerni is. Nem kell rajta görcsölni, meg eltervezni. Ha lesz helyzet ki kell használni, ha nem lesz helyzet nem lesz mint kihasználni.

2012. febr. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
nem rontottál el semmit ,de ha az első randin megtörténik a csók,abból egy nagyon fontos momentum kiderül. milyen ízű a csókja és ,hogy működne-e a kémia. nem utolsó szempont a továbbiakra nézve,addig míg nem történik érzelmi sérülés..
2013. ápr. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
A lány nem lesz csalódott ha nem csókolod meg az első randin, de elriaszthatod, ha megteszed. A másodikon már szinte kötelező, én azt mondom. De az elsőn is megteheted, de ne siettesd. Várj a megfelelő pillanatra, a romantikus környezet sokat segít.
2013. ápr. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!