Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hányadik randin csókolóznátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányadik randin csókolóznátok ti először akkor, ha teljesen ismeretlen az illető? 22/L

Figyelt kérdés
Én úgy gondolom, h. 1. randin még ne legyen csók. De ez mondjuk sok mindentől függ. Egyébként is azt gondolom, h. kell randi, ismerkedés, aztán az 1. csóktól van az, h. akkor most együtt vagyunk. De mondjuk más a helyzet akkor, ha egy régi ismerős, esetleg barát lesz a párunk, és vele randizunk, ott akár 1. randin is el tudom képzelni a csókot. De mondjuk egy olyan sráccal, aki teljesen ismeretlen, még semmi beszélgetés nem volt, hanem pl. az utcán összefuttok, vagy egy ideje szemeztek, aztán telszámcsere, majd randi, akkor én előbb megismerném az illetőt, és amikor már azért kicsit komolyabban gondolom a dolgot, akkor lehetne kapcsolat, és ezáltal csók. Vagy túl nagy jelentőséget tulajdonítok egy csóknak?
2012. febr. 2. 09:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

noss....


ugye 2 eset létezik amit mondtál!


1. a pasi már régebbi barát régebbről ismered jóban voltatok vagytok, de most lesztek csak 1 pár és most ezaz első randi. (lényegtelen h miért) Itt sem muszáj h elcsattanjon a csók, DE! Itt nyugodtan elcsattanhat....és lehet tovább is mentek.


2. a pasit nem ismered, eddig csak beszéltetek neten meg telón. Ez ismerkedés még csak, amúgy nem is nagyon hallottam még olyat h ebben az esetben első randin csók lett volna. De szerintem nem is érdemes megpróbálni mert lehet rosszul sülne el a vége (mármint nem a csók lenne a rossz érted??..)

27/F

2012. febr. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem legalább 1-2 alkalom, aztán mikor úgy érzitek (ill. érzed a másikról is) hogy jólesne, kellemes lenne.
2012. febr. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ne szervezd meg, ez a baj a nökkel mindig mindent, megszervezünk. Adva van a helyzet, meg akar csokolni, akkor ott érzed, hogy bele fér vagy nem. Pl nekem volt első randim, ugy hogy kirándulni voltunk 3 napot. Az azért terjedelemben is több randit ki tesz elsőre, de este tábortüz mellett elcsattant az első csok, és éreztem, hogy én is akarom, mert be jött a srác nagyon a hangulat stb. De van pasi akivel az 5 randinál sem érzem , hogy nekünk jot tenne. Embertől függ, és helyzettölű

22 l

2012. febr. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
10%
Ha már randi akkor csók is csattan. Én mikor megismerkedtem a férjemmel, az első találkozáskor,inditottunk hogy köszönésképp megcsókoltuk egymást. Aztán kb. 1 óra múlva ágyban kötöttünk ki.De tudtuk jól hogy ez lesz, interneten ismerkedtünk és látszott már ott is hogy egymásnak fogunk esni.Pedig kb. két héttel előtte még egymás létezéséről se tudtunk.
2012. febr. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nálam most az a helyzet, h. van egy srác, aki nagyon tetszik, úgy vettem észre, h. én is neki, de egyáltalán nem ismerjük egymást, mindig csak szemezünk, meg 1-1 mondatot beszélünk, pl. jó étvágyat v. milyen hideg van odakint. (ugyanabban az épületben dolgozunk, de ő vmelyik másik cégnél van, és szinte minden nap összefutunk az épületben) Ezért jutott eszembe, h. ha ő mondjuk randira hívna úgy, h. előtte nem ismerkedünk össze, akkor én még az 1. randin korainak tartanám a csókot, de azt sem szeretném, ha esetleg ő próbálkozna, és én meg úgymond visszautasítom, és félreértené v. megsértődne. Mert sokaktól olvastam itt, h. már az 1. randin kell a csók, mert ha nincs, akkor abból nem lesz kapcsolat, ami szerintem hülyeség.
2012. febr. 2. 12:22
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha megvan a vonzódás az első randin akkor már úgyis meglesz az a csók.Ha meg nem történik semmi az szerintem önmagáért beszél.Nincs meg a kellő vonzódás.

Egy csók nem nagy durranás.De löketet ad a következő találkozáshoz. Nem hinném hogy habozni kellene és agyalni rajta.Ha jön az alkalom nem szabad stoppolni.

Utolsó voltam.

2012. febr. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Aha, túl nagy jelentőséget. Akkor kell amikor mindketten akarjátok, az meg ki tudja mikor van...
2012. febr. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Amikor az alkalom adja magát. Én fiú (23) létemre sosem csókolózom a 3. randi előtt.
2012. febr. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
én nem vagyok híve az első randin lévő kontaktusokak szerintem ismerkedni kell es egy ölelés még belefér de több nem.Jelenlegi és remélhetőleg egyben utolsó vőlegényem(áprilisban lesz az esküvőnk).2x találkoztunk nem randi volt szűk baráti tarsasag lévén összefutotunk ,rögtön megtetszett és a masodik találkozásunk utan randira hivott.(kellemes vari seta volt)ott csatant el az első csókunk .életem egyik legszebb pillanata volt és mi mar akkor tudtuk,hogy ez egy életre szól..
2012. febr. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat.
2012. febr. 9. 08:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!