Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnék megalázni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék megalázni egy biztonsági őrt, aki az első randimon jól leégetett?

Figyelt kérdés
Egy ABC szerű boltban dolgozik.
2012. febr. 17. 18:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
70%
Hogy lehet csak úgy eltenni egy zacskó chipset??? Mégis melyik zsebbe férne bele? Ha meg a táskádba tetted volna, minek megmotozni? Én a helyedben a főnökénél reklamálnék, nehogy már csak úgy bárkit megmotozhasson, alaptalanul. És ezt nem azért, mert leégetett, hanem mert letaperolt, ok nélkül. Ha van a boltban biztonsági kamera, annál jobb...
2012. febr. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
a főnökéhez kell fordulni és panaszt emelni ellene mert ilyen esetben félre kellett volna hívnia egy olyan helyre ahol nem látja senki és ott motozhatott volna meg szóval akár ki is rúgathatod ha az a célod.
2012. febr. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%

Én biztonsági őr vagyok.

Gyere alázz ! :)

2012. febr. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem CBA-ban dolgozó dagadt zsíros cigány, aki Farkas Tamás névre hallgat, de barátok közt egyszerűen csak PICI???!
2013. szept. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!