Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ti már az első pillanat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti már az első pillanatban eldöntitek, hogy járnátok a hozzátok odalépő pasival vagy nem?

Figyelt kérdés
Mert én nem tudnék ilyen gyorsan dönteni, ha egy picit is szimpatikus nekem az adott személy. Túl gyors lenne, ilyen hamar levonni a következtetést pár mp alatt, hogy kell-e nekem vagy sem.
2012. febr. 17. 20:41
 1/9 anonim ***** válasza:

Hááát..én belefutottam ebbe,hogy nem,nem igazán tetszik meg amúgysem az esetem és most 1,5 éve vagyunk együtt:D

DE általában,ha csak kinézetet nézzük,akkor eltudjuk..ha valakit a belső is érdekel,akkor nem:)

2012. febr. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Háát valaki első ránézésre eldönti, mert külső alapján nem szimpi az illető.

Én elcsevegek az illetővel, mert ha nem is párkapcsolat, de barátság lehet belőle. Bár még nem lépett hozzám senki, de természetemből adódóan ez lenne.

2012. febr. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Attól, hogy meglátom a külsejét nem, maximum levonom a következtetést, hogy az illető jól néz ki.

Viszont van olyan, hogy 1 mondat alapján is kiderül, ami azt illeti süt az emberről, hogy egy hatalmas paraszt, na úgy eldöntött a dolog.

2012. febr. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha nem is az első pillanatban, de ha beszélgetünk, akkor egy óra alatt biztos eldől.
2012. febr. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De ha annyira nem néz ki jól, viszont két mondta után az jön le, hogy talpig úriember? Akkor hogyan tovább, lehet folytatás?
2012. febr. 17. 21:01
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem simán..:)
2012. febr. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én az első randi végére teljesen biztos leszek a folytatásban, persze részemről. Ha nemleges a válaszom, elmondom a delikvensnek, és vagy r.banc leszek, vagy megköszöni, hogy legalább elmondtam neki :)
2012. febr. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nem. bár az embereket nagyon meghatározza az első benyomás, és az 90 mp alatt kialakul bennük. valakik nem tántorodnak el a véleményüktől és makacsak maradnak. nekem az első gondolatom egy srácról elég negatív volt, most mégis együtt vagyunk...:))
2012. febr. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egy nő elviekben az első pár másodpercben el tudja dönteni, hogy alkalmas lennél e arra, hogy esetleg a jövőbeni párja legyél. Mondjuk én is belefutottam abba, hogy első ránézésre nem igazán volt az esetem, aztán mégis összejöttünk, és most már egy viszonylag hosszú ideje együtt vagyunk.
2013. jún. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!