Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 3-ik randin azért már illik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3-ik randin azért már illik megcsókolni a csajt igaz?

Figyelt kérdés
Ha a 3-ik randin se történik meg akkor a barátzonába kategorizálás következik?
2012. febr. 18. 11:45
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Utolsó igazad van, kell figyelni a jelekre és azok szerint cselekedni. Viszont idegesítő amikor nem tudod megmondani, hogy most mi van. Én is így vagyok a mostani szituációban, nem tudom hogy miért jön el velem randizni a lány, és ki szeretném deríteni. Úgy érzem hogy nem lelkesedik túlzottan értem, ennek ellenére eljön randizni...ez már mit jelentsen. Ilyenkor lépni kell, és annak ellenére hogy nem küld olyan jeleket hogy csókolózni szeretne, meg kell tenni hogy fény derüljön az igazságra. Hogy csak azért jön e el randira mert nincs jobb dolga, vagy tényleg ÉRTEM jön el. Ha meg visszautasít vagy nem jó a csók, hát kit érdekel. Legalább meggyőződsz és tovább tudsz lépni, és hagyod a francba.
2012. febr. 18. 12:36
 12/18 anonim ***** válasza:
Szerintem természetesen illik. Én sem adom magam könnyen, harmadszorra mégis megcsókoltak, azóta együtt vagyunk:) ha úgy adja a helyzet, és a lány is benne van, akkor miért ne.. :)
2012. febr. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:

kitartóan nèzett a szemedbe + nagy csönd=

csókold meg

legalábbis szerintem ne erőszakosan smárold le hanem szèpen lassan közelits hozzá aztán a csók hogy lassu vagy gyors lessz az majd eldől szerintem neked kell tudni hogy mikor van itt az ideje hisz te ismered a lányt de szerintem legközelebb ha ilyen pillanat lessz tedd meg mert ha tènleg a csókra vár ès te nem csókolod meg abból mèg baj lehet

2012. febr. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Nem csókra alkalmas szituációban történt, kávézóban, vendéglőben egymással szemben ülve az asztalnál...nem egy igazi csók szitu..
2012. febr. 18. 13:24
 15/18 anonim ***** válasza:
Akkor mindenképp kísérd haza őt a kapuig legközelebb és búcsúzáskor csókold meg!Hajrá!!!!!
2012. febr. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Arra nem is gondoltál, hogy azért megy el veled randira, mert meg szeretne ismerni?

Nem fontos az első randikon lelkesedni meg nedvesedni! De ha te vagy a nagy ő, akkor sem biztos, hogy a 3. randin be akarja kapni a ... nyelvedet.

2012. febr. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Ahogy érzed, le fogtok pontozni, a párommal 2 hónapot jártunk, mire az első csók lett, és 8 hónapot sz első szexíg.

22 ás 20 évesek vagyunk.

2012. febr. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Nem pontozlak le, főleg azért mert sejtem hogy legalább egyikőtöknek, ha nem mindkettőtöknek, az első szexuális kapcsolata volt. És persze hogy nem akartátok odaadni magatok csak úgy akárkinek, előbb a bizalom, utána meg jöhet a java. Én ezért gratulálnék nektek ;)
2012. febr. 18. 20:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!