Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha nagyon jól sikerül az 1....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nagyon jól sikerül az 1. randi, akkor sem illik megcsókolni a lányt?

Figyelt kérdés
2011. aug. 24. 00:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
én lesmárolnám
2011. aug. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
45%

nem illik, nagyon nem...

L/15

2011. aug. 24. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

miért nem illik? más meg azért sír, mert első alkalommal nem smárolták le és emiatt húz más menő arcokhoz inkább el


komolyan nem értelek titeket lányok!

2011. aug. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
várj a 3. alkalmig! sokkal forróbb csók lesz ha vártok 1 kicsit.
2011. aug. 24. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
80%

Utolsó: a lányok nem egy külön faj, aminek minden példánya ugyanazt gondolja/teszi/érzi. :)

A kérdésre válaszolva szerintem ne csókold meg, de mindenképp tégy úgy, mintha... éreztesd vele, hogy szeretnéd, de miatta nem akarod még. (értsd: hajolj hozzá közel, épphogy ne érintsd a száját, de érezd, aztán mintha meggondoltad volna magad, adj egy puszit az arcára.) Tuti bejön. :)

2011. aug. 24. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
utolsó vok: az első mondatom 00:27nek szólt
2011. aug. 24. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

hát nekem ezzel az volt gyakran a gondom hogy a 2. meg a 3.randin is ugyanolyan "bambán" nézett a csaj mint az elsőn. értem ezalatt hogy semmivel nem volt "csókra éhesebb"(jó most idiótán tudom csak kifejezni magam),meg nem láttam a szemében a tűzet hogy "tedd meg bébi hisz erre várok"

viszont úgy voltam vele hogyha már több randira is eljött velem akkor nyilván nem fog pofonvágni azzal a felkiáltással hogy "DISZNÓ!"

2011. aug. 24. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem azon is múlik hány évesek vagytok. Tizenéves koromban én még vártam az ilyenekkel, most már első randin csókolóztam a jelenlegi párommal, isteni volt.
2011. aug. 24. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
amit megtehetsz ma ne halazd holnapra XD
2011. aug. 26. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Hát ha 15 éves vagy akkor biztos nem illik, felnőttkorban viszont ha olyan a szituáció, akkor inkább furán veszi ki magát, ha nem történik semmi...
2011. aug. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!