Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Buszmegállóban, buszon hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Buszmegállóban, buszon hogy lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés
Vagy már nem nagyon illik ilyen helyeken próbálkozni? Mondjuk én amúgy sem vagyok valami bátor... 28F
2012. febr. 18. 18:12
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem sehogy
2012. febr. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát engem szoktak nézni lányok, de nem tudom soha, hogy azért, hogy menjek oda vagy azért mert van valami az arcomon. Szóval én nem igazán szoktam
2012. febr. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 BlackSword ***** válasza:
Mindenhol lehet... Ha nagyon néz, akkor menj oda és kérdezd meg miért teszi???
2012. febr. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Buszon ismerkedésben már volt részem, hosszú történet. :)
2012. febr. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
59%
Jegyeket, bérleteket!
2012. febr. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Előző: idiot de funny.

Válasz: szemezni kell. Rá kell érezned erre, nagyon kevés emberrel lehet. Velem egyszer megtörtént egy ilyen. A bevásárlóközpontban 3x mentem szembe egy csajjal és alaposan megnéztem magamnak.


Először nem tetszett neki. Aztán meg ugyanabban a buszmegállóban ugyanakkor voltunk ott. Mikor felszálltunk a buszra, akkor már ő is szemezett velem. Mindketten próbáltuk hogy ne vegye észre a másik.


Ha eddig eljutsz valakivel, nyugodtan odamehetsz és leszólíthatod... :) 23/F

2012. febr. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a fiúk bárhol tudnak ismerkedni, a lányok meg bárhol le tudják őket koptatni...

kb ennyi a tapasztalatom a buszos, vonatos stb ismerkedésekről


én inkább baráti körben keresgélek, sokkal megbízhatóbb, van kivel megbeszélni a témát, hogy ki tetszik, utána lehet kérdezni a kiszemeltnek

2012. febr. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!