Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Bevalljam neki és vessek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevalljam neki és vessek véget a barátságnak is?

Figyelt kérdés
Nagyon jóban lettem egy lánnyal és időközben totál belezúgtam, számomra ő a nagy Ő. Sajnos van barátja, akit persze hogy imád, de ő külföldön él, kb 3 hetente taliznak, viszont a csaj szerint én vagyok a legközelebbi fiú haverja. A lánnyal sok közös progink van, szeretek vele lenni, észvesztően izgató számomra... de nekem úgy tűnik, bár nagyon kedvel engem, csak haverságot akar, mint férfi nem tetszem neki. Ha nem akarok vele elmenni valahova akkor nagyon szomorú szokott lenni, megy a hiszti ezerrel. szóval valljam be neki hogy mit érzek valójában és fejezzük be a barátságot is? Igazából nem tudom tovább elviselni, hogy a közelemben van és nem érhetek hozzá és a pasijáról mesél, hogy milyen jó vele az ágyban...
2012. febr. 18. 21:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen,fájni fog,de ez a legjobb megoldás.Légy erős!
2012. febr. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Oh te szegény! Biztosan fogsz találni egy hozzá hasonló lányt! Viszont mondd el neki, hogy mit érzel, soha nem lehet tudni, mit fog válaszolni. Ki tudja miért meséli neked el, hogy mi zajlik a pasijával,amikor együtt vannak?
2012. febr. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Valld be mindenképp, mert egyáltalán nem biztos, hogy reménytelen a dolog... (a hisztik miatt gondolom). Én is hisztizem, ha a legjobb barátom nem ér rám, de én szerelmes vagyok belé. :)
2012. febr. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 lila nyuszi ***** válasza:
Igen, hallgatsz csak beleőrülsz...
2012. febr. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szakítsd meg vele.Nincs mit ezen magyarázni.
2012. febr. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Sajna a főnöke is vagyok a melóhelyen de el akar menni máshova dolgozni pár hónap múlva. lehet hogy az lenne a legjobb ha várnék júniusig, mikor elmegy és akkor mondanám el neki hogy mi a szitu. Nagyon rossz lenne kerülgetnünk egymást, meg tuti kiborulna rajta, hogy vége a barátságnak.
2012. febr. 18. 21:58
 7/8 anonim ***** válasza:
Én elmondanám az igazat, hogy tisztán lásson, miért töltesz kevesebb időt vele. Lehet, hogy kerülgetned kell, de tulajdonképpen nem azt teszed már most is? "Ha nem AKAROK vele elmenni valahova..." Ez már most is az a kategória, csak kisebb volumenű. Aztán mit veszíthetsz? Ha értelmes felnőtt emberek vagytok, akkor tudjátok kezelni, megbeszélni a dolgot, és nem feltétlenül kell ennek végleg megszakadnia. Ha tiszteletben tart, lehettek jóban, egy-két témát nem érintve és ennyi. Meg aztán, ha ennyire ragaszkodik, még az is lehet, hogy igazából bejössz neki, csak elhessegette, nem gondolta át eddig, hogy te vagy a "kézenfekvő".
2012. febr. 21. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vagy csak titok "numera" partnert akar, s te még eddig nem vetted lapot.
2012. febr. 21. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!