Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért számít egocentrikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért számít egocentrikus kijelentésnek egy fiútól, az, hogy tudja magáról, hogy egy "álompasi"?

Figyelt kérdés

Most légyszi ne az olyan válaszok, jöjjenek, hogy "Te miért is vagy álompasi", stb. Komolyan kérdezem. Biztos sokan tudjátok -fiúk-lányok-, hogy létezik álompasi, illetve álomlány.

Köszönöm!


2012. febr. 19. 14:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mit jelent az hogy álompasi?
2012. febr. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
azért mert bár ezt érzi magáról az ember, főleg a visszajelzések alapján, de csak így kijelenteni nem szabad.
2012. febr. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Minden férfi valaki számára álompasi...Végülis:)

Jó ha van elég önbizalma az embernek.

2012. febr. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Hm... Az egy dolog, hogy valaki számára te vagy az álompasi, de az számomra kissé visszataszító ha te ezt így ki is jelented magadról.
2012. febr. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Férfi ideál, az a férfi, aki mellett leélnéd az egész életed, belsőre és külsőre megközelítőleg hibátlan, stb. Gondolom, valami ilyesmit.
2012. febr. 19. 14:42
 6/14 A kérdező kommentje:
Én nem jelentem ki magamról, nagyon sok hölgy és lány mondja, különböző stílusú, karakterű eberek. Én messze állok attól, hogy csak úgy felcimkézzem magam egy ilyennel.
2012. febr. 19. 14:44
 7/14 anonim ***** válasza:

"Én nem jelentem ki magamról..." ... "Miért számít egocentrikus kijelentésnek egy fiútól"

hm?

2012. febr. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

:D Igazad van, ez ellentétnek tűnik, de:

úgy értem, hogy ezt mondják rólam, és én ezt tegyük fel elfogadom. Szóval, nem az én saját elképzelésem alapján mondom, hanem úgymond statisztika alapján. Nem tudom, hogy érted.

2012. febr. 19. 14:47
 9/14 anonim ***** válasza:
Értem amit mondasz. De nem az a lényeg hogy miért mondod, hanem az, hogy mondod. Még ha igaz is és tényleg a többség szerint nagyon jó vagy, akkor sem hangzik jól egy ilyen kijelentés az ember szájából. Gondolj már bele.
2012. febr. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Tegyél fel képet, és majd mi megmondjuk, hogy az vagy-e! :P :D
2012. febr. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!