Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A "Még ki akarom élni magam!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "Még ki akarom élni magam! " kijelentésnek mennyi értelme van?

Figyelt kérdés
Nem kerültem ilyen helyzetbe,nem azért kérdezem!Csak felmerült bennem a dolog,hogy vajon van-e olyan,hogy valaki kiéli magát!?Szerintem nincs!Mindig jön egy új, egy jobb, egy izgalmasabb, maximum az ember hozzáállása változik!Fiatalkorban az ember általában beleugrik az izgalmas, új helyzetekbe.Amikor idősebb lesz,akkor is van vonzódás, új, izgalom, mégha imádja is a párját, csak akkor már tudja kezelni/kontrolláni ezeket a helyzeteket/érzéseket!Vagy rosszul gondolom???
2009. jan. 30. 13:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Teljesen jól gondolod. De az egyénfüggő, hogy ki, mikor jut el arra a pontra, amikor átalakul az értékrendje.:)

Nem mellesleg: ha igazán megszeretünk valakit, akkor utoljára jut eszünkbe, hogy még élni akarunk, sokkal inkább za, hogy de jó lenne mindig vele lenni. Emiatt van ugye számos elkapkodott házasság is...

Véleményem szerint ha valaki az általad említettekre hivatkozik, az hárít - és nem szeret.

2009. jan. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A kiélem magam kb pont azt jelenti, hogy megvárom, míg elég idős legyek, hogy uralkodni tudjak magamon.
2009. jan. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem annyi, hogy amíg fiatal vagy addig kipróbálhatsz sok minden, aztán pedig ha elkötelezed magad, családod lesz akkor már nem tehetsz meg bármit!
2009. jan. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!