Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha megismerek egy lányt mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megismerek egy lányt mikor érdemes vele randizni? És csók? Mikor legyen? Hányadik randin?

Figyelt kérdés

Péntek este bulizunk, és velünk volt egy csaj. Most, hogy tovább? Még nem jelöltem be facebook-on, hogy ne legyek nyomulós. Mikor érdemes vele találkozni? Hova mennyünk? Ha megiszunk egy forró csokit ki fizesse? Első randi végén megcsókoljam, vagy még várjak?

Kicsit félős vagyok és nem mondanám, hogy eddig volt normális csajom. Talán Ő lesz az első barátnőm.


Szóval, mit tegyek, hogyan, mikor...?

Kérlek segítsetek!


2012. febr. 19. 17:18
 1/5 vnas00000 ***** válasza:
először is jelöld be beszélgess vele és hívd el randizni a forró csokit de fizesd de ne vigyél neki semmit és ha úgy gondolod jól érezte magát a randin meg csókolhatod ;´) ne félj egyáltalán nem nagy kunszt..
2012. febr. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%

Randi=férfi fizet.Te hívod el randizni,így evidens, hogy azt a 200-400ft-os forrócsokit illik kifizetned.

Hova menjetek?Lehetőleg meleg helyre,mert minusz 10 fok van kint(kávéző,pizzázó,mozi).

Csókold meg,amikor úgy érzed megcsókolnád,és látod a jeleket,hogy jól érzi veled magát.Pl akkor a legoptimálisabb,mikor hazakíséred.Főleg este,sötétben ne mászkáljon egyedül a nő.


Jelöld be minél előbb és kérdezd meg, hogy eljönne-e veled valahova.

2012. febr. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem is jelöld be és ott kérjél tőle találkozót! csak bátran ne félj ha nem kéred akkor semmi sem lesz belőle ha meg kéred akkor lehet lesz de lehet nem...de ha meg se próbálod.. szóval menni fog! hogy hova? függ a kórtól pl engem soha sem zavart a hideg.. függ a lánytól is ezt facebook-on beszéld meg vele.. javasold kávézót, pizzázót meg amit az előző ember felsorolt.. mondjuk a kint hát mivel nagy része elolvadt a hónak kint nem érdemes sétálni a latyakban.. de a randiig minden változhat... a csókot azt bízd az ösztöneidre! hidd el tudod hogy mit kell tenned! a fiúkban igen erősen benne van ez a dolog! ;) sok sikert!
2012. febr. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Én a szöveges (cset, facebook, iwiw, SMS...) randira hívást nem támogatom. Lehet, hogy épp nem figyel, nincs netje, vagy később akar válaszolni és elfelejti. Meg ott van a "több ember". Szülők, de főleg barátnők. Lehet hogy velük megbeszéli... és akkor máris nem jön el. Vagy gondolkozni kezd és vacillál. na szóval értitek.-

Szerintem a legjobb telón elhívni. Hallod már a hangjából is, hogy mennyire akarja vagy nem akarja a randit, vagy, hogy mennyire örül neked.


A forrócsoki meg oké, hogy én fizetem csak ha összejön valami akkor egy két hónap múlva nem lesz pénzem az 1-2000 Ft-os koktélokra meg ilyenek. Azért gondolkoztam el ezen, mert nem akarom, hogy ahhoz szokjon, hogy mindig én fizetek. Na meg ugye az se jó ha úgy érzi, hogy most tartozik nekem. Ha nem akar velem lenni akkor mondja meg, ne legyen benne az hogy most meghívtam és nem akar kihasználni ezért velem van...

2012. febr. 19. 20:01
 5/5 anonim válasza:
na mi lett a csajjal?? :DDDD
2013. dec. 18. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!