Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak? Kezdeményezzek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orsikááá kérdése:

Mit csináljak? Kezdeményezzek nála? Kérdezzek rá h ő mit gondol erről az egész "kapcsolatról"? Szerintetek szerelmes a barátnőjébe?

Figyelt kérdés
Már egy hónapja beszélgetem egy sráccal,nagyon aranyos és szimpatikus is.Ha feljön gépre akkor egyből rám ír. Mindig van közös témánk nem úgy mint pár sráccal h a mizu kérdés után vége is a beszélgetésünknek...De sajnos az a baj h 1 hónapja van barátnője :( mondjuk nekem azt mondja h nem szereti,de én ezt valahogy nem nagyon tudom elhinni mert mindig írja neki neten...nekem ezzel nincs is bajom csak közbe meg nekem is udvarol és már nem tudom eldönteni h most nekem hazudik vagy tényleg nem szerelmes a lányba.Mindig próbálok célozni a találkozásra,de múltkor azt mondta h minden megoldható lesz ha már egyedül lesz. Szombaton írtam neki h egyik hétvégén összehozhatnánk egy közös programot,erre ő azt válaszolta h persze benne lenne.De akkor meg nem értem h miért nem tesz valamit az ügy érdekébe!Próbálok célozgatni a dolgokra hogy mi lenne ha..de nem tudom h egyszerűen nem érti vagy nem is érdekli igazából a dolog.
2012. febr. 20. 14:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Jobb ha nem kezdeményezel.Van barátnője.
2012. febr. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De ha nem szereti akkor miért ne ?
2012. febr. 20. 14:13
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb lenne,ha nem csinálnál semmit még együtt van vele.Képzeld magad a lány helyébe.Várd meg még tényleg szakít vele,mi van ha csak mondja,hogy majd szakít..De közbe mégse,gondolom te se szeretnél második lenni.
2012. febr. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A legjobb az lesz hogy ha szereti ha nem békén hagyod,amúgy meg csak azért mondja azt mert téged meg csak jól meg akar dugni...
2012. febr. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
amíg nem szakít vele addig ne pofátlankodjál.majd ha szakított vele akkor igen,de addig keverjél.gondolom neked sem esne jól fordított esetben.
2012. febr. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
,de addig keverjél-addig ne keverjél
2012. febr. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Persze h nem esne jól,de most miért jobb az neki h azt hiszi h szereti a barátja miközbe pedig elvileg nem is? Én már egyszer múltkor mondtam neki h nem fogok egy évig várni mire kidobja,azt mondta h nem kell addig...(nem mintha ez valami bíztató lenne)
2012. febr. 20. 14:36
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem jó neki,ha tényleg nem szereti.De ha pluszban még mással is kavar a háta mögött az még rosszabb.
2012. febr. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem persze,de hát én nem is gondoltam hogy húú már vessük is magunkat bele a közepébe,hanem legalább h találkozzunk vagy ilyesmi.De ő mindig csak mondja nem tesz érte semmit se...
2012. febr. 20. 14:47
 10/10 BlackSword ***** válasza:
Ne csinálj semmit, ne köpj más levesébe, mert szerintem csak neked mondja, hogy nem szereti... De szereti, hiszen ha nem szeretné, akkor ebben a felállásban veled lenne... Fogadd el a tényt, hogy csak meg akar dugni...
2012. febr. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!