Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

érdemes elmenni?

Figyelt kérdés
le van beszélve egy randi, csak képen láttam (nagyon csinos) és ilyen egy éjszakás randi. de én nem vagyok az a fajta... szeretném ha több lenne belõle, mint csak szex... de ezt nem hiszem h õ is így gondolja. szóval nem tudom, és elég tapasztalatlan vagyok.

2012. febr. 20. 18:55
 1/8 anonim ***** válasza:
akkor is menj el, b@szod...más fiúnak meg sem adatik egy ilyen lehetőség
2012. febr. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
amikor kapná be a farkad, mond neki hogy ő az első :D ilyen helyzetben nemfog elküldeni XD
2012. febr. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
miért minket kell megkérdezni hogy megdugj egy jó csajt?
2012. febr. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
akkor mond meg, hogy most még az maradjon ki.
2012. febr. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Nazira ***** válasza:
100%
Ha biztosra tudod, h ő többet nem akar de te igen akkor ne menj elmert rossz lesz, h ő csak arra akar. Lehet fiú is olyan típus, h nem akar alkalmi kapcsolatot, sztem ebben nincs baj. Mondd neki, h te barátnőt szeretnél és nem csak a testét.
2012. febr. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem is láttátok egymást, de már tudjátok, hogy biztos le fogtok feküdni egymással, ráadásul pontosan 1x? Valami jósok vagytok?


Csak simán ismerkedni kéne...

2012. febr. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
arról van szó h nem szeretnék beégni valami hülyeséggel mert am eléggé izgulós vagyok. de viszont nem szeretném elszalasztani sem, mert lehet hogy talán lenne folytatás is.
2012. febr. 20. 19:04
 8/8 k.gergo1989 ***** válasza:

Menj el a randira, de ne heggeszdd meg az alvázát tesó!!!

Adj időt magatoknak, csak arra ügyelj, hogy ok nélkül ne kötődj hozzá.

2012. febr. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!