Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk elfogadnátok egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk elfogadnátok egy ilyen sportoló barátnőt, ha a belső értékei is rendben lennének?

Figyelt kérdés
[link]
2012. febr. 21. 15:50
1 2
 11/15 aszomszedneni ***** válasza:
khm... hát már hogy az any*mba ne fogadnám el ! :D:D
2012. febr. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen mi a probléma vele?
2012. febr. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

8. vagyok megint

az, ha modell az egyenértékű, sőt még rosszabb is, mint ha fel töltögetné, előbb utóbb meztelenkedik is+az egész világ láthatja csak úgy,nekem ezért nem kéne, a qrvulással nagyon szigorú vagyok, se színésznő,se modell nem kéne nekem,pont ezért.

2012. febr. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Gondolom te vagy mr tökély, egy elnök fia, ezért megválogathatod, hogy neked nem kell sem modell, sem fényképész, sem sportolónő csaj stb... Gratulálok.
2012. febr. 21. 20:27
 15/15 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok megint

Majdnem,ami azt illeti, volt lehetőségem modell csajjal járni, és pont ezért nem akartam vele lenni, inkább egy átlagos külsejű, nem magamutogató és nem qrva kell nekem,bocs hogy nem a faxommal gondolkodom.

2012. febr. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!