Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi az a tulajdonság, ami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az a tulajdonság, ami miatt nem jöttök össze egy fiúval/lánnyal, ha egyébként minden más rendben van? Külső jegy inkább, mint belső tulajdonság. Van ilyen egyáltalán?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok, h. pl. nem tetszenek nektek a hosszú hajú fiúk, akkor ha találkoztok egy ilyen fiúval, akkor ha minden stimmel egyébként, attól még összejöttök vele? Vagy mondjuk az átlagos testalkatúak tetszenek, és most egy mackósabb fiúval randiztok, de egyébként minden más tetszik benne/rajta, attól még nem utasítjátok vissza? Vagy úgyis egyben kell nézni az embert, és nem így külön-külön?

22/L


2012. febr. 15. 09:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Egyben kell nézni, ha egyben jó nekem valaki, akkor összejövök vele, ha nem nem.

De ha már most ott tartasz, hogy ezt vagy azt a "hibát" elnézed neki, mert egyébként nagyon tuti, akk felejtsd el. Neki se lesz jó a kapcsolat, meg neked se.

2012. febr. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nekem egyben tetszik a srác, akivel most ismerkedem. Egyszerűen csak meglepődtem magamon, mert eddig az átlagos (nem túl sovány, és nem is túl kövér) fiúk tetszettek, most meg akivel randizgatom, egy kicsit mackósabb testalkatú. De egyébként minden más tulajdonsága olyan, amilyennek elképzeltem a számomra ideális férfit.
2012. febr. 15. 09:26
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Én is olyan sráccal randizok, aki azon kívül, hogy nagyon helyes és jól néz ki, nem igazán az esetem azt leszámítva, hogy magas. Én a szőke kék szeműeket szeretem, ő barna hajú, barna szemű. Az vékony, nyúlánk, szálkás alkatú pasik tetszenek, ő erős, széles vállú.

Ami talán kizáró ok lehet nálam, az az, ha alacsonyabb, mint én, illetve, ha vékonyabb, véznább nálam. Mellettük nem érzem magam nőnek :D

2012. febr. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Én egyszer nem jöttem össze egy sráccal, pedig minden oké volt vele, volt esze és szíve.

Csakhogy épenséggel 210 centi magas volt és olyan bicepsze, hasa, háta, combja, hogy fát lehetett volna rajta vágni... Sajnálom, lehet, hogy ez sok önbizalomhiányos csajnak bejön, de én kényelmetlenül éreztem volna magam mellette.


Más amúgy nagyon nem zavar, max. mondjuk ha ultra pattanásos lenne (bár egy hoszonéves srác már csak nem pattanásos). Húsosabb pasikkal sem volt sosem gondom, ahogy a soványakkal sem. Bejön a kopasz is és a fenékig érő hajkorona is. Szem- és hajszín megaztán végképp nem számított soha.


21L

2012. febr. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Kulsoleg nemtom van e ilyen tulajdonsag. Nem nagyon. Talan csak a koverseg, mert azt valahogy nem tudom toleralni:/


Belsoleg viszont annal tobb ilyen van. Bunkosag, igenytelenseg, szajhoskodes, ha valaki azt gondolja, csak neki lehet igaza... Ilyesmik. Ezek kiabranditanak.

2012. febr. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
88%

Tehát van-e olyan tulajdonság, ami feltétlenül kizáró ok.

Természetesen.


A legrosszabb, ha buta vagy műveletlen. Ehhez kapcsolódóan ha szélsőséges nézeteket vall. Ha gonosz. És hasonlók.


De az, hogy én barnát szerettem volna, de aki épp tetszik, mondjuk szőke, nem különösebben izgat.

2012. febr. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Konkrét dolog nincs, de ha nem tetszik az arca, akkor veszett ügy, ha csak a külsöt nézzük, az arc a legfontosabb.

(Ne legyen nagyon vékony meg nagyon kövér sem, de elég széles a skála, 70-110 kg között igazából jó.)

Az ideálom amúgy régebben mindig a mackós alkat, kreol bör, fekete haj, barna szem volt.... És akkor megismertem Öt... Átlagos testalkat, szökésbarna haj, zöld szemek, hófehér bör... Azóta sem tudom elfelejteni:-(

2012. febr. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nekem is mindig az átlagos, max. kicsit izmos fiúk jöttek be, lapos hassal. Erre összejöttem párommal, aki nem kicsit macis testalkat, sőt, elég nagy hasa van. Egyszerűen mert annyira megfogott az egész lényével. Totál belé zúgtam, és büszke vagyok rá, hogy Ő az enyém.
2012. febr. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

8-as vagyok:

Viszont egyszer régebben találkozgattam egy testalkatra nekem jobban megfelelő fiúval, aranyos volt, meg jóképű is, de mikor az írása alapján kiderült, hogy cseppet sem tud helyesen írni, nekem bizony elment tőle a kedvem (tényleg brutális volt, minden muszáj "elipszilonos jé"-vel, stb.).

Szóval nálam inkább az ilyesmi a kizáró ok:

-műveletlen, nem lehet vele irodalomról beszélgetni

-nem tud magyarul írni/beszélni

-szűk látókörű

-dohányzik

-túl liberális nézeteket vall

-munkamániás (úgy, hogy az más dolgok rovására megy)

stb.

2012. febr. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
utolsó akkor neked "tökéletes" lenne egy retardált, izraeli begyöpösödött, dohányárú cég igazgatója :D
2012. febr. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!