Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan hívjam el, ha félek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hívjam el, ha félek a vissza utasítástól?

Figyelt kérdés
amint már említettem félek egy fiút elhívni (pl.mozi) mert félek hogy talán vissza utasít... ő 14/F (hamarosan 15) én meg 13/L (szintén hamarosan 14) . a gáz az hogy rá adásul az apja a szomszédunk (a szüleim nem nagyon kedvelik , sőt rü*ellik mint a sz*rt!) . és ha vissza utasítana, eléggé sokat látnánk még egymást ...:/!
2012. febr. 21. 18:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Úgy, mintha nem félnél tőle.
2012. febr. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
könnyű azt mondani...
2012. febr. 21. 18:39
 3/7 anonim ***** válasza:

igyál előtte pár pohárkával :D

én például sosem ittam alkoholt (persze azt is lehet)

engem a nagyon cukros üdítők gyors ivása pörgetett fel annyira hogy bárkit felkértem táncolni vagy elhívtam randira aki megtetszett :D


amúgy meg egy 14 éves fiú a mennyországban fog röpködni két napig ha egy lány elhívja ... pláne ha nem számít rá..

de amúgy meg ha csak utalsz rá akkor egy idő után csak leesik neki és elhív ő... sok szerencsét ...

amúgy a szüleid miért utálják?? o.O

2012. febr. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A szüleim az apját utálják mert sajnos hangulat ember / kicsit zizi....:D de ő maga (a srác) tök jó fej meg minden:) de azért félek h pl kinevet vagy valami ilyesmi...erre nincs orvosság?:D
2012. febr. 22. 13:33
 5/7 anonim ***** válasza:

van rá... nyugtatónak hívják... de totál természetes amit érzel

és akkor mi van ha kinevet?? akkor bizony az van hogy átéled amit minden ember minimum egyszer át kell hogy éljen a másik meg az hogy ha kinevet akkor bunkó paraszt gyerekes éretlen nyomorék a csávó és inkább ne is foglalkozz vele mert nem érdemli meg azt sem ;)

2012. febr. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ebben igazad van ... Minden embernek minimum egyszer át kell ezt élnie...meg ha kinevet akkor tényleg egy nyomorék ..:)! Köszi ez tényleg eléggé hasznos válasz volt!:)
2012. febr. 23. 10:56
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha megpróbálod majd írd le mi volt :D amúgy az elsőn kívül az összes válaszoló én vagyok :P :D
2012. febr. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!