Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem írnak vissza társker...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem írnak vissza társkeresőn, pedig tök jó képet tettem ki magamról?

Figyelt kérdés
Egy ideig nem tettem ki képet magamról, és csak nagyon kevesen írtak vissza, most meg kitettem képet magamról és nem írnak vissza:) Ki érti ezt?
2012. jan. 21. 16:44
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Gondolom ocsmány vagy.
2012. jan. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 Advocatus Diaboli ***** válasza:
Attól függ, milyen képet tettél ki, továbbá nem mindig a kép a lényeg.
2012. jan. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:

Mert 1: limitáltak a lehetőségeik, és nem vagy elég jóképű/érdekes, hogy válaszoljanak

2: Nem jössz be nekik egyáltalán.

2012. jan. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:

melyik társkereső?

Amúgy lehet nem jött be a szöveged.

2012. jan. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:

noss....


én eddig 1 társkeresőn próbálkoztam a parom.hu-n még tavaly év elején valahogy, 16 lánynak írtam, direkt kértem h legalább egy "nem-et" írjanak.


de nem még annyit sem, egy kib@szott szót sem voltak képesek válaszolni 1 sem! Még ha nem is tetszem egyiknek sem, akkor is legalább 1 kib@szott szót írhatnának. De mindegy az volt az első és utolsó h regisztráltam ilyenre.


volt 2 barátnőm előtte majd utána nem jött össze semmi így regisztráltam magam háátha, de szerintem EGO növélés miatt regisztrál a legtöbb. Na mindegy azóta tavaly novemberben ismertem meg egy lányt egy baráti körből...sokkal jobb...

2012. jan. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
utolsó hát már bocs de elég lúzer szöveget írhattál ha még odaírtad azt is, hogy egy nemet írjatok legalább...
2012. jan. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

nem így konkrétan írtam oda.


De például ez is érdekes, élőben könnyebben megy mint neten.

pedig azt hittem neten mennyivel könnyebb és gyorsabb az egész.

De nekem ez nem jött össze, csak élőben.

2012. jan. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Utolso: osztom a véleményed, nem sok lány akarja párját a neten szerezni, főleg akik még az elfogadható kinézetel kategóriában vannak, a nagyon szépek meg annyira sem. Szóval lássuk be, hogy ők nincsenek annyira rászorulva erre, nem ez az utolsó lehetőségük. Biztos sokan bepróbálkoznak náluk élőben is. De azért jól jönne bár egy nyomorult "nem", hogy tudjon az ember egy véleményt formálni saját magáról.
2012. jan. 21. 17:01
 9/27 anonim ***** válasza:

Tök jó kép. Lehet, hogy neked az, de lehet, hogy másnak nem tök jó.

Barátnőimnek, ha írok, szinte alig akad válaszoló. Mindig meg kell őket csörgetnem (persze saját költségemen) hogy mi a válaszuk a levelemre...szóval némelyek csak simán bunkók. :)


Tedd ide fel közvélemény-kutatásra, hogy a válaszolók szerint jó e a kép egy társkeresőre, vagy inkább keress másikat.

2012. jan. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Nem estem a fejemre :))
2012. jan. 21. 17:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!