Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány az osztályomba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány az osztályomba nagyon tetszik. Kérdeztem nincs palija de aztmondja h nem akar összejönni senkivel főleg nem az osztályból. El akartam hívni vhová de ő visszautasította mit csináljak?

Figyelt kérdés
észrevettem h órán elég gyakran néz de nemtudom miért, lehet h azer mert tetszek neki de nem akar osztálytársaal járni vagy semmi sincs. azt tervezen h beszélek vele őszintén a közeljövőbe és elmondom h mivan. szerintetek jó ötlet? vagy hadjam az egészet lógva? köszi a válaszokat :)
2012. febr. 21. 20:52
 1/5 anonim ***** válasza:
a lelki békéd érdekében: beszéld meg.
2012. febr. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Inkább keress valaki mást aki nem osztálytárs, mert azokkal ált nem szokott összejönni! :S
2012. febr. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem ez a "nem akar összejönni senkivel főleg nem az osztályból" szöveg arra vall h nincs esélyed aztán kitudja vannak még csodák :)
2012. febr. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
lehet hogy be van szarva
2012. jún. 23. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én is szoktam bámulni a fiú osztálytársaim. Lényegesen érdekesebb,mint az óra. Viszont nem jönnék össze velük. 1. mert osztálytárs 2.már tudom,hogy viselkedtek más lányokkal. Persze,ha úgy alakulna a helyzet pl. osztálykirándulások által, biztos kavarnék akármelyik helyes fiúval. De szerintem ő is csak olyan szinten gondol rád,hogy hú helyes,de nem szerelemnek baló:-)
2012. aug. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!