Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jó ötlet valakit így randira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet valakit így randira hívni?

Figyelt kérdés

Társkeresőn "ismerkedtünk" meg, jelenleg ott tartunk, hogy ismerjük egymást Facebookon, de semmit nem beszéltünk még. Szeretném hétvégén elhívni valahová. Egy kávézóra gondoltam, mert ott lehet beszélgetni, de nem tudom, így ismeretlenül eljönne-e. Meg szerintem ha csak beülnénk valahová beszélgetni, az olyan lenne, mint egy tárgyalás. Vagy egy kérdezz-felelek élőben, de semmiképp se megnyerő. Nem?

17/l-19/f


2012. febr. 21. 19:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát, ha gyűlölsz beszélgetni és rohadtul szorongsz vagy valami bajod van, akkor elég gáz, ha beszélgetni hívod el.

De akkor nem is kell kapcsolat.

2012. febr. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
..nagyon jó ötlet,
2012. febr. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem hívd el nyugodtan, legfeljebb addig még írj neki, beszélgess vele, hogy addigra tudj meg róla többet és már legyen vmi közös témátok.
2012. febr. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
most jutott eszembe, hogy nem régen nyílt egy jégpálya a közelben. Esetleg egy korcsolyázás jó ötlet? Bár én nem tudok :D
2012. febr. 21. 20:46
 5/6 anonim ***** válasza:

és ott fogod jobban megismerni??

amúgy az is jó ötlet, legfeljebb jót szórakoztok

2012. febr. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A "semmit sem beszéltünk még" azt jelenti, hogy személyesen, esetleg telefonon nem beszéltetek vagy még egy levelet sem írtál?
2012. febr. 22. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!