Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti izgultok, zavarban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti izgultok, zavarban vagytok a randikon?

Figyelt kérdés
Én lány vagyok, és az 1. randin még kicsit izgultam, mert egyébként is kicsit izgulós vagyok. Főleg, ha egy új emberrel találkozom. De aztán már ha azóta találkozom a fiúval, nem izgulok. Ez most jó v. nem? 2 randink volt eddig, meg párszor találkoztunk már randin kívül is, véletlenül összefutottunk a boltban, meg hasonlók. Még nem vagyunk együtt, mármint egy pár.
2012. febr. 22. 13:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
1 kis feszültség mindig van az emberekben, nincs is ezzel semmi gond.
2012. febr. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ez természetes, főleg egy új emberrel az első randin! semmi gáz, akkor lenne baj, ha annyira zavarban lennél hogy mindent elejtenél és kidöntenél meg hasonló szerencsétlenkedések :) amúgy valakinek még ezek a dolgok is jól állnak szerintem! :) csak legyél önmagad
2012. febr. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

"De aztán már ha azóta találkozom a fiúval, nem izgulok. Ez most jó v. nem?"


Ez jó, mert már nem feszélyez a társasága, feloldódtál. Mondhatjuk, hogy közel engedted magadhoz és nem "csak" egy srác.

2012. febr. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igazából tetszik a srác, nagyon jól érezzük magunkat együtt. Jó vele telefonon és neten is beszélgetni, meg élőben is. Szeretném, ha ebből kapcsolat lenne, de azért még nem érzem magam szerelmesnek, meg a pillangókat a gyomromban. :) De persze nem közömbös számomra. Ez ugye még kialakulhat később is?
2012. febr. 22. 13:50
 5/11 anonim ***** válasza:
Persze kialakulhat! De nem biztos hogy az lesz a jele hogy pillangókat érzel a hasadban...lehet hogy olyankor csak fel vagy puffadva :)
2012. febr. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem voltam még szerelmes, max. ilyen plátóian. :) Szóval nem is nagyon tudom, h. mire mondják a pillangókat, csak tudom, h. szokták mondani.
2012. febr. 22. 13:53
 7/11 anonim ***** válasza:

A pillangók a gyomorideg miatt vannak, pontosabban a kellemes izgalom miatt, mikor vele vagy. Amúgy nem kell még semmi különöset érezned, az "első látásra" szerelmek nem is szoktak mindig hosszúak lenni. (Tudom, van kivétel. :))

Amúgy ha nem vagy vele, akkor az nyugis, vagy inkább olyankor is találkoznál vele?

2012. febr. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hát, ha nem vagyok vele, akkor is sokszor eszembe jut. És várom, h. újra lássam, és szívesen lennék vele.
2012. febr. 22. 14:01
 9/11 A kérdező kommentje:
Gondolom ezek jót jelentenek, nem? :)
2012. febr. 22. 14:39
 10/11 anonim ***** válasza:

Igen, ez jót jelent. :)


Csak vigyázz, hogy ne hazudj magadnak, mert sajnos ebbe a csapdába sokan beleesnek. Arra gondolok, hogy vannak, akik csak szerelmesek akarnak lenni, és ezt egy személyre vetítik ki, vagyis azt hazudják maguknak, hogy szerelmesek. (Persze ez nem tudatos.) Szóval ha tényleg szerelmes leszel, az nagyon jó, csak ne erőltesd az érzést, és saját magaddal legyél mindig őszinte.

:D

2012. febr. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!