Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy lány belém szeretett, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány belém szeretett, de olyan félénk típus, nem mutatja ki az érzéseit, néha kerül is, vagy zavarban van, hogy hódíthatnám meg?

Figyelt kérdés
Nekem is bejön,és tudom ,h tetszem neki, de olyan félénk,tuti h belül tombol de nem mutatja ki,nagyon leplezi. Ja és nagyon zavarban van a társaságomban,a haját birizgálja,meg mosolyog,igen furán viselkedik,néha ilyen teljesen fölösleges dolgokat megemlít,csak,h mondjon valamit. Én kitartó vagyok,és szeretném meghódítnai,de így nagyon nehéz a közelébe kerülnöm,ha ennyire félénk, olyannnyira zavarban van,h konkrétan nem is mer velem randizni, szívesen találkozik velem ,de csak ilyen mondvacsinált indokokkal. Hogy hódíthatnám meg? Türelem kell ugye?
2012. febr. 5. 17:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

te is félénk vagy.. vagy inkább te..

nyomuljál vaze

2012. febr. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ja én nyomulok,de nem úgy,h az agyára menjek,csak úgy kedvesen, de nem akarom túlzásba vinni,nem akarom kellemetlen helyzetbe hozni...
2012. febr. 5. 17:18
 3/12 anonim ***** válasza:
háát, pedig máshogy nem tudod meghódítani, csak ha találkoztok.... hívd el korizni, moziba, olyan helyekre ahová ketten mentek nem barátokkal és mégsem egyedül vagytok , előbb utóbb csak oldódik :)
2012. febr. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 valaki112 ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2012. febr. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

1. Honnan tudod, h beléd szeretett?

2. Ha tényleg beléd szeretett, nem kell meghódítanod, legfeljebb lassan fogtok haladni.

2012. febr. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én is így voltam a barátommal,akkoriban még elég félénk voltam,mindketten tetszettünk a másiknak,de ő sosem hívott el sehova úgy,hogy csak kettesben legyünk,ő is zavarban volt valamennyire.Aztán én meguntam és összeszedtem a bátorságom.Azóta lassan 2 éve vagyunk együtt.

Én azt tudom tanácsolni,hogy hívd el meginni egy forrócsokit,vagy teát,vagy akármit,ahol csak ketten lennétek és tudtok beszélgetni.Ha tényleg tetszel neki,akkor el fog menni veled,mert annyira nem lehet béna,hogy ha olyan srác hívja el,aki bejön neki,azzal ne akarjon randizni.

22L

2012. febr. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

elképzeltam hogy ezt az a fiú írta akit szeretek, mert én pont úgy viselkedem mint az a lány :D de nem találkozunk sulin kívül, semmilyen indokkal...hm... ha felém jönne az a fiú, ...hm hm...szerintem legyél határozott vele. hívd el valahova csak hogy "jobban megismerjétek egymást". nagyon fog örülni neki :) és ha ottvagytok megdicsérheted. ó, és beszéltesd. az fontos. kérdezz valamit, mert magától nem fog nagyon beszélni :)

gondolom idősebb nálam sokkal, de annyira lennék a barátnője neki :D akár még stylist-ja is lennék a randitokra ^^

sok szerencsét :D

2012. febr. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Utolsó köszönöm!

Akkor Te talán tudsz segíteni,mert az nagyon érdekelne,hogy mi játszódik le egy ilyen lány agyában,miért ilyen félénk? Én nem értem...Határozott vagyok vele, de nagyon nehéz belőle bármit kiszedni. Kedvel engem,meg minden,de néha olyan furcsán visszahúzódóan tud viselkedni,mintha nem is szeretne velem találkozni, ilyenkor mi a teendő,hagyni kell,vagy odamenni hozzá?

Kellemetlen helyzetbe én nem akarom hozni.

2012. febr. 5. 21:38
 9/12 valaki112 ***** válasza:

Én úgy gondolom, hogy azért félénk, mert fél hogy visszautasítod; de egyébként is, te vagy a fiú, neked kell lépned. Máskülönben azért annyira visszahúzódó, mert úgy gondolja, mivel te nem lépsz, nem érdekel téged. Szerintem ha megmutatnád neki, hogy nem közömbös számodra, lassan kibontakozna.

Türelmesnek kell lenned. Menj oda hozzá, kérdezgesd. Mosolyogj rá, legyél vele kedves. Hidd el, ha megtörik a jég, minden rendben lesz. :)

2012. febr. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

16:30-ő megmondta.

a lány fél, hogy visszautasítod, hogy nem tetszik neked, hogy nem érdekled. tehát továbbrais bíztatlak: hívd el ismerkedni és beszéltesd ^^


-az voltam akinek köszönted

2012. febr. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!