Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy amikor tetszett egy lány, akkor nem foglalkozott velem, most meg amióta én nem foglalkozok vele, azóta hirtelen Ő igen?

Figyelt kérdés

Osztályban. Régen tetszett, és néztem, meg egyszer próbálkoztam nála, annyit se mondott, hogy "kár a gőzért", meg semmit, kb. le se sz*rt.

Most meg amióta engem nem izgat, azóta érdekes módon Ő néz meg ilyenek...


Ez miért van?


2012. febr. 22. 14:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt már inkább meg se kérdezem, a nők már csak ilyenek...és a legrosszabb,h azt hiszik,h mi férfiak is arra izgulunk,ha ők játsszák az elérhetetlent,pedig ha egy csaj velem ezt kezdi csinálni,akkor onnantól én is szarok rá!
2012. febr. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%
Sz@rd le, és ha közeledik alázd meg! Tipikus hü.lye pics@, aki azt hiszi, hogy az élet és az érzelmek mind-mind játék.
2012. febr. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Normálisvagy? ***** válasza:
100%

És annak mégis mi értelme lenne, ha megalázná? :S Hülyeség, és egyben kisstílű húzás!

Amúgy meg lehet, hogy most tetszettél meg neki! Ilyen velem is volt..., valahogy tudakold meg, hogy mi a szitu!

2012. febr. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
36%
Kedves előző, akkor lássuk csak a csaj lekoppintó szövegét: "Kár a gőzért!" arrogáns, nagyképű és lekezelő. Egy normális nő nem így utasít el egy férfit. Így egy lotyó teszi. A csajjal nem érdemes kezdeni, a srác pedig növelheti a megtépázott egóját, ha a csajt megalázzá, és megmutatja neki, hogy ő is csak egy ember, és nem egy hercegnő, aki bármit megtehet.
2012. febr. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Normálisvagy? ***** válasza:
100%

annyit se mondott, hogy "kár a gőzért"--> Tehát a lényeg a SE szócskán van, tehát nem mondta!


Ezt a kérdező írta, tényleg nagyon sajnálom, hogy nem tudsz szöveget értelmezni, ezért nem is szeretnék veled vitába szállni, mert ott is valamit félre értenél...

2012. febr. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mert miután nem érdekelt téged, rájött mit szalasztott el.
2012. márc. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53%
Velem is volt ilyen... azutan amikor elerte, hogy ismet foglalkozzak vele, megint nem erdekeltem tobbet. Hagyd a fenebe.
2012. márc. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A mostani kapcsolatom elején volt ez a hülyeség:nekem nem tetszett,nem érdekelt.Aztán nem foglalkozott velem,akkor én akartam a dolgot.Ekkor úgy csinált mintha nem érdekelném,ezért hagytam az egészet,lett egy barátom.Ekkor jött rá,hogy kellek neki,az a lényeg hogy csak össze jöttünk,és már régóta együtt vagyunk:) De nagyon utálom amikor valaki ilyen gyerekes játékokat űz,viszont a csajok ezt tényleg bekajálják.
2012. márc. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szerintem most tetszettél meg a lánynak. Saját tapasztalatból mondom. volt egy srác akinek bejöttem de akkor még csak barát volt nekem. mióta nem foglalkozik annyit velem rájöttem h nagyon szeretem. és ezek igazi érzelmek <3
2012. márc. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!