Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintem én komolyabb gondolk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem én komolyabb gondolkodású 25 éves pasi vagyok, vagyis az átlaghoz képest! De mintha ez megrémítené a legtöbb lányt! Szerintetek miért van ez?

Figyelt kérdés
Most nem arra gondoltam, hogy rögtön házzaságra térek a témákban, hanem arra, hogy nagyon sok mindenről tudok közepes szinten beszélgetni, de nem humorosan, hanem inkább komolyan! Tehát nem humorizálom el pl azt, hogy ez ilyen típusú daganat és így meg úgy nyekkenti meg az embert (tudom, hogy rossz példa, de ez csak példa akart lennei, nem lényeges dolog), hanem a legjobb tudásommal beszélek ezekről a dolgokról a lányoknak, tudományos alapon, amennyire tőlem telik. De azt látom, hogy ez a komolyság megrémíti őket, így zömmel már az ismerkedés fázisában megbotlik az egész. Azt pedig nem tudom befolyásolni, hogy humoros legyen és elbagaterizáljam az egészet, mert 25 év ilyen típusú kommunikáció után áttérni a hülyéskedésre nem biztos, hogy menne. De ha nem teszem meg és nem történik csoda, akkor nem nagyon lesz barátnőm. 4 éve egy sem volt, azt látom, hogy nem csípik az okonak tűnő embereket. Nem vagyok kocka, de lehet ennek hat a dolog.
2012. febr. 22. 18:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem a komoly gondolkodással van a baj,hanem azzal, hogy nincs humorérzéked. Nem a súlyos,tragikus témákat kell elhumorizálni, hanem nem lehet mindig karót nyelni. Én is komoly, érett, értelmes felnőtt nő vagyok, de mégis van humorom és állatkodom, ha arról van szó :) Hülyét is kapnék, ha a párom nem tudna ezzel együtt élni,vagy nem ilyen lenne :)
2012. febr. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mert nem ilyen stílusú barátot szeretnének. L
2012. febr. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

fúú én imádom az okos pasikat, bárcsak lenne itt a közelben is, az én korosztályomban..

18/L

2012. febr. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A mai lányok 90%-a nem képes pasikon meg bulin kívűl másról beszélni, mert agymosott, buta.


Én szeretem az ilyen férfiakat, csak ritka, mint a fehér holló. :)


23/N

2012. febr. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Hát öcsém olyan veszélyes vagy, mint a vízipisztoly. Ezzel nem megbántani akarlak.


Első lépés a csajt akarod meg kell teremteni vele a közös valóságot. Magyarra fordítva, hiába tudsz bármiről beszélni, ha kedves hölgyet nem érdekli. Tehát nem csak beszélni kell hozzá, mert azt én is tudnák, ha nem érdeklődni iránta és a számára igaz kedves dolgokról beszélni.

Nőkhöz legkönnyebben vezető út a figyelmesség, mert mi férfiak annyira nyersek vagyunk, hogy már ezt is díjazzák.


Miután már az intim szféráját is megismerted, akkor már tudsz vele romantikázni és vevő lehet rá.


Nem ismered az ingereit, akkor nem is tudod a vágyait felkorbácsolni.

2012. febr. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
18 körüli olyan gondolkodású őasi nem sok van. Ma is ültem a vonaton és felszálltak középiskolások, főleg 16-18 közöttiek. Vagy 10 en voltak de olyan komolytalanok voltak egytől egyik, meg olyan zajosak, meg olyan szinten dőlt még a lányok (6 lány volt)szájából is a szenny (fas., féreg, krva stb), hogy rossz volt hallani. Közben meg a zene ezerrel döngött a telefonukból, pedig idős nénik is ültek a kocsiban.
2012. febr. 22. 18:27
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem az intelligenciával van a gond,hanem a humorérzék hiányával.Tehát a tudás,a műveltség önmagában jó pont,ahogy a komolyság is,de tudni kell néha ellazulni is kicsit.
2012. febr. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

egyébként nem mindenki lehet vicces, és ez nem hiba, mert mindenkinek másra van tehetsége és ezt ne feled öcsém


Nem mindenki lehet TTGL_Kamina ( egy anime karakter )

2012. febr. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Legyen kicsit több humorérzéked!=) lazulj el Everyday im Shuffiling !=)hajrá
2012. febr. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az, hogy komoly a gondolkodásod nem egyenlő azzal, hogy nincs humorod. Az, hogy sokat tudsz dolgokról, nem egyenlő azzal, hogy tudálékoskodsz! Ha okos vagy, az előny, de ha a partner arcába tolod, akkor a legnagyobb hátrányoddá alakul pillanatokon belül.

A humorérzék borzasztó fontos, ha a csaj tanulni szeretne, akkor iskolába fog járni, illetve könyvet fog olvasni, de ha nevetni akar, akkor ne kelljen már a párja helyett kabaréműsorra mennie. Nem lesz úgy párkapcsolata senkinek, ha senki sem érzi jól magát mellette!

2012. febr. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!