Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen lehet az a pasi lelkile...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lehet az a pasi lelkileg, főleg a szerelemben aki. milyen lehet az alábbiak alapján? Hűséges, családra vágyó, őszinte, megbízható, komoly gondolkodású, racionalista stb?

Figyelt kérdés
Aki szeret gitározni, x boxon játszani, kosarazni, zenében a rock és a jazz a nyerő, kedveli a japánokat, a horrort és a vígjátékokat, a misztikus műsorokat, és egész napja abból áll hogy melózik, alszik, kedvesével van ha lehet, játszik, néha haverokkal sörözik.
2010. nov. 6. 02:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Számomra unalmas és sablonos. Kb minden mai fiatal ilyeneket szeret nem? Amúgy az unalmas ember azért jó, mert ritkábban fordul elő vele, hogy megcsal... Nincsenek kilengései (nem megcsalásra gondolok, hanem lelkileg inkább). Emiatt megbízható, tervezhetsz vele. Nekem ez egy kicsit olyan porcukros. És az jut róla eszembe, hogy sokan megjátszák a hűséges, szerető párt azért, hogy a külvilág számára jónak és sikeresnek tűnjenek. Visszafogják magukat és a párjukat úgy kezelik, mint egy édes kis játékmacit, ami szerintem méltatlan ugyanúgy, mintha visszaélne a testi erejével például.


Én nem bírnám ki egy ilyen emberrel szerintem. De lehet, hogy egyáltalán nem ilyen az illető, csak nekem ez jutott eszembe a leírásodról. Nem ismerem, lehet, hogy ha ismerném, akkor teljesen mást gondolnék róla, lehet, hogy pont az ellenkezőjét...

2010. nov. 6. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

köszönöm, néha a kívülállók jobban átlátják a helyzetet, mert nem elfogultak, és okuk sincs direkt negatívan minősíteni másokat. Sokszor az első benyomás a nyerő, a többi csak ködösítés.


24/L

2010. nov. 6. 04:11
 3/14 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Más szempontból nézve a gitározás, xbox-ozás utalhat arra is, hogy meg tudott maradni egy kicsit gyereknek. Ez azért jó, mert szerintem tud nevetni dolgokon, és humorral tud kezelni helyzeteket. :-) Szóval innen nézve nem tűnik olyan ,,rossznak". :-)
2010. nov. 6. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ez alapján ez még én is lehetnék, de az összes pénzemet fel merném tenni arra, hogy mégse lennénk egyformák, ha egymás mellé pakolnának (nem külsőre értettem). Ezek a dolgok valamit visszaadnak a személyiségből, de azért nem sok mindent. Szóval nincs benne, hogy morcos-e ha felébreszted, hogy szeret-e az öledben elaludni, hogy kiakad, ha széthagyod a sminkes cuccodat, stb, stb Ezek, ahogy az első is írta, olyan általános dolgok.
2010. nov. 6. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
49%

Ezek a tulajdonságok szerintem nem mérvadóak,talán csak a sok meló.

Nézd meg a fürdőszobáját!Na az már sokkal többet árul el egy emberről.

2010. nov. 6. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
55%

Amúgy nem semmi, hogy az első szerint unalmas, hogy nem csalják meg.... tényleg elkurvult a világ.



[link]

2010. nov. 6. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
én szeretem ha hűségesek hozzám :)
2010. nov. 8. 16:05
 8/14 anonim ***** válasza:

Unalmas??? Mégis, mi mást lehetne várni egy embertől? Mondjuk én a tulajdonságokat díjazom, azt, hogy mit szeret, az más kérdés. Persze az is árulkodik, de a fentebbiek a lényegek.

Persze azt, hogy milyen lehet szerelemben, nehéz meghatározni, vele kell együtt lenni, hogy megtapasztald.:)

2010. nov. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
mintha az én páromat írtad volna le:) különbség a kosár, a jazz és a japánok, a többi stimmel:) én imádom, az enyém elég kiegyensúlyozott, megbízható és kiszámítható, őszinte. unalmasnak nem mondanám, de tény, hogy nem túl pörgős az életünk, de nekem így megfelel.
2010. nov. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
előzőnek írom, neked már mesélt sokat a volt barátnőiről, vagy az első nagy szerelméről? És tett már féltékennyé téged, akár akaratlanul is?
2010. nov. 8. 19:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!