Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért imádom ennyire a lányokat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért imádom ennyire a lányokat?

Figyelt kérdés

Minden nap látok legalább 4-5 cuki, édes, imádnivaló, aranyos lányt, akit legszívesebben ott helyben megölelnék, megpuszilgatnék és egész nap csak szeretgetnék. De vajon ők mit gondolhatnak rólam?


Ma is láttam, hogy szemezni próbáltak velem, két lány is a buszon, láttam a szemem sarkából, hogy folyton fleém néztek, aztán ha én is rájuk néztem, egyből gyorsabban pislogtak és zavarba jöttek, lesütötték a szemüket, de olyan cukik voltak. :D


De nem is tudom mi van velem, állandóan csak a lányokat nézem mindenfelé, imádom őket. Mindig csak a lányok járnak az eszemben, akármerre vagyok. Nem tudok nyugodni a gondolattól naponta,hogy ma is mennyi szép lányt láttam és mindet megszeretgettem volna legszívesebben.


Miér rajongok ennyire főleg az alacsony, vékonyabb lányokért?


2012. febr. 23. 18:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
37%
Mert sajt.
2012. febr. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
te csõdör te :D
2012. febr. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
63%
kanos vagy.
2012. febr. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
52%
Örülj neki, hogy nem az alacsony, vékonyabb tartóstejekért rajongsz. Így még viszonylag normálisnak látszol, eltekintve attól, hogy ilyeneket kérdezel.
2012. febr. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
53%
Mert szépek, cukik és sexyk.:) Bár sokan rohadt a lelke.
2012. febr. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%

Jobban mondva hülyeséget beszélek, senkinek sem rohadt. Relatív teljesen.


Na mindegy. Én amikor 7 éves voltam szerettem puszilgatni xDD

2012. febr. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
83%
nekem is voltak ilyen időszakaim, amikor az utcán állandóan őket nézegettem és róluk fantáziáltam mindig és többel elképzelgettem, hogy ölelgetjük egymást meg ilyenek...
2012. febr. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
20%
Most szépen nyisd ki a szemed és szállj le a fellegekből.. A valóságban nem annyira cukik, mint amilyennek képzeled...
2012. febr. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben lépnék is valamit, nem csak nézném a kirakatot :D Bár szerintem a leszólítás nem túl jó... Én nem próbáltam még :D Szerintem az ismeretségi köreidben is vannak cuki lányok. Szeretgesd őket :D
2012. febr. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
70%
nem tudom, de jó tudni h a 160 centimnek is van előnye*-*
2012. febr. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!