Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Bonyolult szitu SEGÍTSETEK?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bonyolult szitu SEGÍTSETEK?

Figyelt kérdés
Na szóval, van egy lány a suliban,akivel hónapokig "jóban" voltunk, de nincs köztünk semmi,de az egész suli azt pletykálja,h mi együtt vagyunk(pedig nem) legalábbis részemről semmit nem érzek aziránt a lány iránt,szerintem ő sem...na és az a gond,h viszont van egy másik lány,akibe beleszerettem,aki szintén sulitársam...és látom,h kedvel engem,de h tudnék hozzá közeledni,ha egy csomóan azzal a másik lánnyal akarnak összehozni,a hülye pletykáikkal...Most ilyenkor mi a teendő? Nem is értem,miből gondolják,h én együtt vagyok azzal a lánnyal...így h tudnám meghódítani a másikat...?
2012. febr. 23. 21:28
 1/4 anonim ***** válasza:
sz@rd le a pletykákat... semmit sem jelentenek és nem is lesz hatásuk
2012. febr. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ebben semmi bonyolult nincs. Ne foglalkozz a pletykákkal, ha mással látnak, majd abbahagyják.
2012. febr. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jó,csak egyesek,(akiket amúgy csak látásból ismerek) úgy néznek rám,mintha vmi hímringyó lennék,pedig az ég1adta világon nem csináltam semmit...remélem ez a rendes kedves lány,akinek jelenleg udvarolgatok,nem hisz az ilyen előitéletekben és pletykákban.,..utálom ha kibeszélnek a hátam mögött:/
2012. febr. 23. 21:49
 4/4 anonim ***** válasza:

Mindig lesznek olyan emberek akik a hátad mögött kibeszélnek. Nincs értelme hogy foglalkozz velük h tényleg rendes a lány akkor tudni fogja hogy nem igaz.

Én pl pletyka útján tudtam meg hogy elhagyott a feleségem úgy hogy nem is voltam még soha házas....

2012. márc. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!