Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy lány osztálytársam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány osztálytársam szerelmes belém, akkor hogy viselkedik?

Figyelt kérdés

Ha 2esben vagyunk,akkor kedves,sokat beszélünk, szemezünk,meg mosolyog is, egyébként iskolában,amikor többen is ott vannak,nem nagyon beszélünk,akkor max találkozik a tekintetünk, akkor csak köszönünk,vagy pár szót váltunk,mert nekem is meg neki is sok barátja van,és más a baráti körünk. Na de mintha azt vettem volna észre h tetszem neki,ugyanis sokszor figyel,rámnéz amikor meghallja,h beszélek, vagy véletlenül megérint,...és ha 2esben találkozunk,akkor pedig sokat nevet,alapvetően mindig mosolygunk,ha meglátjuk egymást. Ezek mit jelentenek?


Ja és úgy általánosságba,mit csinál egy szerelmes nő,ha közelében van a szíve választotja(de egyenlőre titkolja)?


2012. febr. 24. 08:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nincs cellulitis és abscessus a szájában akkor teljesen normálisan.
2012. febr. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon aranyos. Amúgy egyénfüggő, hogy hogy viselkedünk. Ha nem akarjuk hogy tudja a fiú, hogy tetszik nekünk, akkor próbálunk úgy tenni mintha közömbös lenne (ezzel általában pont a fordított hatást érjük el, mert ha társaságban szinte hozzá se szólunk, különben meg teljesen oda vagyunk érte és kettesben nevetünk rajta lógunk, így tök látszik, hogy csak társaságban csinálunk úgy mintha nem is tetszene.)

ha viszont akarjuk hogy mindenki tudja hogy tetszik nekünk (ez ritka mert ez általában csak magára a két emberre tartozik, de hát vannak ilyenek), akkor folyton beszélünk hozzá, ok nélkül nevetünk, "tesszük az agyunkat" előtte.

aztán vannak a félénkek is. ők társaságban inkább rá se néznek a fiúra, sőt, ha véletlen rájuk tévedne a tekintetük, el is kapják rögtön. ez gyakori és legtöbbször ilyenkor már mindenki tudja, hogy a csajnak tetszik a srác. a félénkek különben gyakran pirulnak és görcsösen próbálnak megfelelni a fiúnak de ezáltal általában a fiú csak kellemetlenül érzi magát.

azt hiszem ezek a leggyakoribbak, nem tudom értetted-e nagyjából amit ebből ki akartam hozni de mindegy.

ja és tuti tetszel a csajnak. legyél vele olyan mint eddig és nevettesd.

2012. febr. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ja és 14l

és ezek csak a saját tapasztalataim, persze sokféleképpen viselkednek a lányok.

2012. febr. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
És hány éves vagy?
2012. febr. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Csak egy kérdés... válasza:
Nemtudom ki vagy de nekem is tetszik egy fiú és pont ugyan ezt csinálom :)
2013. dec. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!