Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kíváncsi lennék a következőre:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kíváncsi lennék a következőre:Sokan írják hogy randi közben egy jó pont (az érdeklődés jele) ha a lány lábfelje ülés közben a másik felé néz na de ülés közben most komolyan merre tudná fordítani?

Figyelt kérdés
Nem kötözködésből kérdezem csak furcsa,mert ha állnak egymással szemben ott értem de ülés közben ugy hogy kényelmesen is érezze magát máshogy szerintem nem is tudja tartani.

2012. febr. 24. 08:16
 1/2 A kérdező kommentje:
lehet röhelyes a kérdés de komolyan gondoltam és akkor jönnek itt a ......
2012. febr. 24. 09:09
 2/2 anonim ***** válasza:

1. LÁBFEJ, LÁBFEJE

2. Ez inkább hangzik áltudományos maszlagnak, mint bármilyen tudományosan igazolt ténynek. Gondolod, hogy valami viselkedéstani kutatás keretében 1000 randit felvettek rejtett kamerával, és kielemezték, hogy merre néz a lány lábfeje, majd kikérdezték a randik résztvevőit, hogy megállapítsák, van-e korreláció?

2012. febr. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!